Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Badanie TK

Witam. Posiadam wyniki badania TK mogłabym prosić o analizę. >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Swedzaca.skora

Witam. Mam problem i jak narazie nikt nie jest w stanie mi pomoc. W sierpniu trafilam do szpitala,poniewaz mialam atak kamieni… >>

417 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ogromny ból i problemy z chodzeniem

Witam, Przychodzę tutaj z bardzo ciężkim tematem, z samego początku uprzedzam wszystkich którzy mi odpowiedzą, że idę w… >>

406 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Progesteron

Robiłam badanie hormonalne progesteronu w 21 dniu cyklu. Progesteron wyszedł 13,15 ng/ml. Podam normy w jednostkach ng/ml.… >>

66 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Estradiol

Witam. W 12 dniu cyklu robiłam badanie hormonalne estradiolu. Wynik wyszedł 373,3 pg/ml. Podam normy w jednostkach pg/ml.… >>

343 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań tarczycy

Witam. Proszę o interpretacje wyników. 11.10.2019r. TSH 3,698 (norma 0,350-4940), FT3 4,14 (norma 1,71-3,71), FT4 0,88 (norma… >>

328 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o pilną pomoc!

Witam, mój ojciec przedwczoraj byl osłabiony i miał wysoką gorączkę, ok 38-39 stopni. Wczoraj podobnie. Myślał ze to przeziębienie… >>

344 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletka wyjeta z blistra

Witam. Od kilku miesiecy stosuje tabletki Vines. Ostatnio przez nieuwage zamiast 14 tabletki wyciągnęłam 21. Zorientowałam… >>

359 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przesunięcie miesiączki

Jestem w trakcie stosowania 3 plastra jednak chciałabym przesunąć krwawienie o tydzień. Czy mam przykleić 4 plastra i odkleic… >>

357 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zespół przeciwzakrzepowy

Witam Moja mama która ma duże problemy zdrowotne ogólnie marskosc wątroby problemy z nogami tzn problemy krazeniowe, szybko… >>

382 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...