Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zespół przeciwzakrzepowy

Witam Moja mama która ma duże problemy zdrowotne ogólnie marskosc wątroby problemy z nogami tzn problemy krazeniowe, szybko… >>

411 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Witam mam pytanie 30.11.19 miałam teansfer 1 zarodka od 4 dnia po transfeze boli mnie brzuch czy to normalne dodam ze 3… >>

8 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Duszności zbite płuca prawdopodobnie

Ostatnio ćwiczyłem salto z kolegą i na kołdre na ziemi tak na plecy zajebałem mocno tj upadłem i mam duszności bardzo nie… >>

342 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik scyntygrafii nerek

Witam. W wyniku że scyntygrafii jest napisane: Funkcja nerki lewej 48% ogólnej funkcji, funkcja nerki prawej 52% ogólnej… >>

400 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zaburzenia hormonalne/miesiączkowania

Witam, Chcialam się zapytać,jakie badania z krwii moglabym wykonac zeby dowiedziec sie czemu mam nieregularne miesiaczki,ostanio… >>

310 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

bóle brzucha

Od wczoraj mam silne bóle brzucha. Są to nagłe silne uciski w brzuchu na około 2 minuty. Powtarzają się co jakiś czas. Powiązane… >>

25 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak utrzymania wzwodu penisa

Witam; mam bardzo dużą prośbę mam 77 lat 95 kg.posiłkowałem się kupione w aptece {-jelid- chusteczki stymulujące dla mężczyzn},i… >>

399 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Narośl na powiece

Witam od kilku lat nosze na powiece dolnej narośl jakby delikatny pieprzyk coraz bardziej zaczyna przeszkadzać mi w patrzeniu.… >>

443 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Gorączka u dziecka

Syn ma gorączkę a ja mam tylko ibuprom sprint caps ile i jak go podać syn ma 2lata . proszę o szybką odp. >>

340 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wrzód na piersi

Witam mam wrzód na piersi od pewnego czasu smarował go maścią ichtiolowa i Betadine wrzód pękł ale się nie goi .Czasem zasechł… >>

374 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...