Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki antykoncepcyjne

Witam. Czy stosowanie antybiotyku Amoksiklav podczas 7 dniowej przerwy wplywa na działanie tabletek antykoncepcyjnych ktore… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Spuchniety brzuch

Witam moja 8-lentia corka ma spuchnieta lewa strone brzucha Pierw lekarze mowili ze to guza pozniej tluszczak teraz mowia… >>

437 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Opis rezonansu

Witam dostałam opis rezonansu i chciałam prosić o interpretację wyniku. "Zmniejszone uwodnienie krążka międzykręgowego c5/c6,… >>

408 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciągłość zwolnienia a badania kontrolne.

Witam.Czy jeśli z powodu złamania byłem na zwolnieniu przez 28 dni, a później dostałem kolejne zwolnienie na kolejne 2 tygodie… >>

330 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Polidaktylia

Dzien dobry. Moim problem jest dodatkowy "palec" a raczej jakis dzydzol na kciuku i chcialem sie zapytac jak z tym postapic,… >>

414 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Asymetria narzadow

Witam moja 8-lentnia corka ma problem z brzuchem z lewej strony ma napuchniety brzuch pierw lekarze mowili ze to tluszczak… >>

344 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jak się pozbyć kaszki na twarzy. Zdj

Witam ! Od kilku lat zmagam się z okropna kaszka na twarzy, chodziłem po dermatologach, kupowałem tysiące maści ale to nie… >>

376 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pieczenie

Witam, Od dwóch miesięcy nie jestem wstanie zwalczyć szczypania i pieczenia przy wejściu do pochwy. Przyjmowałam izovag,… >>

414 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle mięśniowe

Witam. Moj problem zaczal sie od wiosny. Zaczalem miec bole miesni jak przy grupie. Chodzilem po lekarzach neurolog, ktory… >>

446 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Afp

Witam mialam robione badanie AFP wynik wyszedl 20.63 u/ml natomiast MOM dla afp 0.7 .Jestem w 17 tyg 6dni ciazy prosze powiedziec… >>

334 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...