Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Świąd starczy

Proszę o pomoc ,czy ktoś spotkał się z czymś takim jak świąd starczy.Proszę o pomoc dla mojego taty.W mojej miejscowości… >>

413 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Przewlekła biegunka - przyczyna?

Witam. Mam 25 lat i od około roku problem z biegunką. Na początku to był silny skurcz w podbrzuszu i biegunka która pojawiała… >>

426 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Sluz z odbytu

Ostatnio źle się odrzywialem jadłem dużo smaróżnego mięsa rano gdy wstałem po oddaniu gazów wyleciał z odbytu sluz bezbarwny… >>

424 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Błona dziewicza - na jakiej "głębokości"?

Witam. Niedługo będziemy z moją dziewczyną po raz pierwszy uprawiali seks; Ona jest dziewicą. Chciałbym, żeby to zapamiętała… >>

406 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Cysta ogonowa

Witam. Jestem 1,5 miesiąca po zabiegu usuniecia cysty ogonowej. Po zabiegu co tydzień mialem wizytę kontrolną i chirurga… >>

404 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to musi być nowotwór

Cześć, Moja przyjaciółka ostatnio źle się poczuła, problemy z brzuchem, pojechała na pomoc doraźna dostała jakiś zastrzyk… >>

341 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kamera wirtualna a niemowlę

Czy niemowlę może oglądać przez wirtualną kamerkę innych? Czy to jest bezpieczne dla jego wzroku? >>

325 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Poparzenie

Witam przed wczoraj w pracy poparzyłam się para pod ciśnieniem. Mam uszkodzone 2 palce po wizycie na pogotowiu pani stwierdziła… >>

336 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból brzucha

Witam od 3 miesięcy nieustannie boli mnie brzuch z prawej strony na dole , robilem badania na krew wszystko w normie po… >>

99 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Krążek ginoring

Witam.rnZałożyłam krążek ginoring zgodnie z zaleceniem 1 dnia miesiączki - pierwsza przygoda z taką metoda antykoncepcji.… >>

378 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...