Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Błona dziewicza - na jakiej "głębokości"?

Witam. Niedługo będziemy z moją dziewczyną po raz pierwszy uprawiali seks; Ona jest dziewicą. Chciałbym, żeby to zapamiętała… >>

129 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy mogę okazyjnie

Dzień dobryrnrnBiorąc lek Telmisartan EGIS 40g jedna rano mogę okazyjnie spożywać alkohol. Średnie ciśnienie mam 124/76… >>

129 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Tabletka wyjeta z blistra

Witam. Od kilku miesiecy stosuje tabletki Vines. Ostatnio przez nieuwage zamiast 14 tabletki wyciągnęłam 21. Zorientowałam… >>

90 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nawracające bóle w podbrzuszu

Czy nawracające bóle w podbrzuszu są przyczyną ginekologiczna? 2 miesiące temu w ostatnim dniu okresu pojawiły się silne… >>

121 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zmiany skórne

Witam od jakiegoś czasu pojawiło mi się na podbrzuszu coś dziwnego bardzo boli przy poruszaniu i daje mega dyskomfort >>

116 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Objawy choroby psychicznej

Witam, mam problem ktory sie zaczal rok temu. Doznalem wtedy kontuzji kolana, ktora mnie podlamala poniewaz wokol tego sportu… >>

113 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Skurcze jelit, miekkie stolce i ból odbytu.

Witam. Od jakiegoś czasu często miewam delikatne skurcze brzucha oraz uczucie przelewania i burczenia kiedy leżę na plecach.… >>

108 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dziwne dolegliwości

Witam. Od niedawna (niedzieli) mam dolegliwości, których nigdy wcześniej nie było, a które ciężko opisać. Pokrótce: 2-3… >>

114 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ropna krosta

Mam ropna kroste poznizej brzucha. Po wyciśnięciu ropy została czerwona obwódka, krosta jest nadal wypukla i ma fioletowy… >>

109 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zadrapanie przez kota

Dzień dobry. Około 2 miesiące temu podrapał mnie w stopę mój kot. Rana od tamtej pory zmieniła się w łuszczącą się czerwona… >>

102 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...