Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Białe kulki w kale

Kilka razy zauważyłam w kale malutkie białe kulki.. wyglądają jak małe zalążki...rnNie mam typowych objawów związanych z… >>

40 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kłucie jajników

Odczówam ostre kłucie w jajnikach i całym podbrzuszu oraz dolnym odcinku pleców. Czy to oznacza że doszło do pęknięcia torbiela… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Escherichia coli

Witam, Od kilku miesięcy odczuwałam częstomocz, pieczenie i podrażnienia w okolicy cewki moczowej. Niedawno zrobiłam posiew… >>

43 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Drętwe palce od kilku dni

Witam od kilku dni odczuwam dziwny dyskomfort w palcach prawej reki oraz dokładnie są one drętwe i tak jak by było mało… >>

29 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle mięśniowe

Witam. Moj problem zaczal sie od wiosny. Zaczalem miec bole miesni jak przy grupie. Chodzilem po lekarzach neurolog, ktory… >>

80 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Zaczerwieniony odbyt

Witam dziś zauważyłem pewna ranę na tzw pęknięciu pleców tuż przy zakończeniu odbytu , która jest czerwona piekąca i nie… >>

15 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Migdałki

W 1995 roku, mając 15lat, miałam usunięte migdałki boczne (jestem przekonana, że miałam je usunięte a nie podcięte). Teraz… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Migdałki

W 1995 roku, mając 15lat, miałam usunięte migdałki boczne (jestem przekonana, że miałam je usunięte a nie podcięte). Teraz… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki spirometrii

Witam, Dziś byłem na badaniach wstępnych do pracy jako spawacz i chciałbym uzyskać jakąś opinie odnośnie moich wyników spirometrii,… >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwna rana

Witam.rnrnSkaleczylem sie w palec, jednak rana jest dziwna. Nie bylo krwi, natomiast od razu pojawila sie czarna plamka.… >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...