Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zaczerwieniony odbyt

Witam dziś zauważyłem pewna ranę na tzw pęknięciu pleców tuż przy zakończeniu odbytu , która jest czerwona piekąca i nie… >>

455 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Migdałki

W 1995 roku, mając 15lat, miałam usunięte migdałki boczne (jestem przekonana, że miałam je usunięte a nie podcięte). Teraz… >>

70 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Migdałki

W 1995 roku, mając 15lat, miałam usunięte migdałki boczne (jestem przekonana, że miałam je usunięte a nie podcięte). Teraz… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki spirometrii

Witam, Dziś byłem na badaniach wstępnych do pracy jako spawacz i chciałbym uzyskać jakąś opinie odnośnie moich wyników spirometrii,… >>

436 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dziwna rana

Witam.rnrnSkaleczylem sie w palec, jednak rana jest dziwna. Nie bylo krwi, natomiast od razu pojawila sie czarna plamka.… >>

417 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ucisk w gardle i duszności

Witam, mój problem jest następujący. 3 tygodnie temu miałam w nocy atak paniki, od tamtego czasu odczuwam nieutajające duszności… >>

412 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nadmierne owłosienie, czy to przez Hashimoto i złą dawkę leku?

Dzień dobry, mam 19 lat, około 3 lata temu stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i następnie Hashimoto, Początkowo przyjmowałam… >>

487 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy można zatrzymać miesiączkę?

Witam. Chciałabym się zapytać czy w jakiś sposób da się zatrzymać miesiączkę? Mam 21 lat. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych.… >>

444 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża a seks przerywany

Witam , mianowicie stosuje antykoncepcję hormonalna . Dwa dni temu nie przyjęłam tabletki a kochałam się po dwóch dniach… >>

462 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Porada

Witam. Od 5 lat choruje na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Czy objaw bólu oka prawego takie jakby kłóćcie i uczucie… >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...