Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Interpretacja wyniku TSH

Witam, dziś odebrałam wyniki badań krwi na tsh.brzmią one następująco: TSH 2,820. Moja prośba dotyczy interpretacji tego… >>

339 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Cienie pod oczami a choroba tarczycy

Witam, chciałabym zrobić sobie jakiś zabieg na cienie pod oczami, ponieważ są bardzo ciemne i wyglądam całe życie na zmęczoną,… >>

397 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w oczodole

Witam od około 8 lat borykam sie pewnym bólem(przypomina kłucie) w okolicach powieki ,chodzi głównie o prawe oko.Ból ten… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Atak chisterj

Dzień dobry,moja mama dostała ataku chisterj,potem w po chwili wyskoczyły jej guzy na czele, wcześniej miała guzy koło uszów… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jak prawidłowo przyjmować antybiotyki.

Witam rnMam takie pytanie, jeżeli po 20 minut po zażyciu antybiotyku "Cipronex" wystąpiła biegunka. Czy trzeba ponownie… >>

355 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki

Witam. Moja dziewczyna bierze tabletki Atywia Daily jest 21 tabletek białych i 7 zielonych (placebo) . I mam pytanie czy… >>

71 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Przyjmowanie Paracetamolu przy wysypce

Po przyjęciu drugiej w ciągu dnia tabletki z paracetamolem 500 występuje u mnie wysypka na klatce piersiowej. Po pierwszej… >>

465 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam. Został mi przepisany len Vines, który jest moją pierwszą antykoncepcją hormonalną. Wiem, że 1 tabletkę powinno się… >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zeby malucha

Witam mam takie pytanko a mianowicie chodzi o mojego 14 miesięcznego synka który ma tylko 2 jedynki na dole a od jakiegoś… >>

321 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uczucie wody w uchu rano

Witam. Co może być przyczyną zatykania ucha rano (przez 2-3 godziny po przebudzeniu) bądź też uczucia wody w uchu, przy… >>

383 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...