Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tarczyca

TSH (ICD-9:L69) 5,040. uIU/ml* 0,270-4,200 FT3 (ICD-9:055) 3,30. pg/ml* 2,00-4,40 FT4(ICD-9:069) 1,55 ng/dl* 0.93-1,70rnrnCzy… >>

37 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań

Witam. Proszę o interpretację wyników glukozy oraz insuliny. Glukoza na czczo 95.1mg/dl Glukoza po 1h 106.6mg/dl Glukoza… >>

80 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

BÓL STOPY

Prosze o odpowiedz ,,,mam bardzo czeste ,pieczenie na podwyzszeniu stopy ,,,to jest okropne trwa sekundy ale ból nie do… >>

722 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki badań

Witam. Proszę o interpretację wyników glukozy oraz insuliny. Glukoza na czczo 95.1mg/dl Glukoza po 1h 106.6mg/dl Glukoza… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Trzon macicy

Witam bylam na USG wątroby i lekarz mi powiedziałrnrnTrzon macicy niejednorodny o orientacyjnych wymiarach 77x49 mam co… >>

322 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

samoistne krwiaki siniaki na rękach lub przy lekkich uderzeniach

krwiaki o dużej powierzchni na rękach samoistne,choroby dna moczanowa,nadciśnienie,POCHP,ogólna miażdżycza dolnych kończyn,nadciśnienie,… >>

419 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

beta <0,2 14 dni po stosunku

 Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w analizie wyniku. Jestem w trakcie brania izoteku (24dzien) i spóźnia mi się miesiączka… >>

419 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Skoki cisnienia po biegunce

Witam proszę o opinie, od kilku tygodni odczuwam pieczenie w mostku z lewej strony pod zebrami w okolicy pępka bole uczucie… >>

412 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Implanty piersi a alergia

Szukam pomocy związanej z operacją plastyczną W w maju 2017 roku miałam powiększany biust implantami silikonowymi firmy… >>

485 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Hcg całkowite <0,2 a ciąża? Izotek

Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w analizie wyniku. Jestem w trakcie brania izoteku (24dzien) i spóźnia mi się miesiączk… >>

335 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...