Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problemy z okresem

Witam. Mam dość nietypowy problem. Mam 27lat i kocham się z mężem regularnie nawet w dni płodne. Od Stycznia mam problemy… >>

551 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wynik histopatologiczny

Co oznacza to rozpoznanie? Zmiana torbielowata wyścielona nabłonkiem surowiczym z obecnością włókien miesniowych oraz obecnością… >>

541 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy wynik progesteronu jest prawidłowy ?

W 21 dc poziom progesteronu wyniósł 1,33 ng/ml, w 24 dc 4,43 ng/ml. Cykl 30 dniowe, owulacja w 17 dc. Normy dla laboratorium… >>

541 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

tabletki antykoncepcyjne

witam mam pytanie czy to możliwe by po tosowaniu tabletek aide przez 10dni pojawiły się włoski nad ustami? >>

29 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Wrodzony przerost nadnerczy a ciąża

Witam. Mam 35 lat, zdiagnozowaną od dziecka chorobę wrodzony przerost nadnerczy. Po kilkuletnim staraniu się o ciążę żadne… >>

607 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 30 stycznia. Trwała ona 6 dni. 9 lutego odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa.… >>

117 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Metrorrhagia

Witam , lekarz ginekolog stwierdził , że mam w macicy trochę więcej śluzu , po USG dopochwowym . I muszę mieć skrobankę… >>

582 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Torbiel jajnika a krwawienie z dróg rodnych

Witam, 5 lutego zgłosiłam się do ginekologa z bólami brzucha po. prawej stronie. Lekarz o wykonaniu usg stwierdził torbiel… >>

531 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciążą

Witam chciałam się zapytać czy jest możliwość ciąży jeśli kochałam się z Chłopakiem 4 dni temu był to początek moich dni… >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

ziarniniak

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego Ogniska endometriozy wewnętrznej . W okolicy kikuta szyjkowego ogniska… >>

510 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...