Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Poziom progesteronu

Witam, jestem we wczesnej ciąży, badałam progesreron na początku i wyniósł 24.70ng/ml po paru dniach spadł do 19.70ng lekarz… >>

485 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Retimax w ciąży

Witam,rnChcialabym się zapytać o maść Retimax w ciąży - czy można go stosować miejscowo? Jestem aktualnie w 17 tygodniu… >>

498 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam. Mam takie pytanie odnośnie mojej miesiączki. Jakieś 2 tygodnie temu uprawaialm seks z partnerem miałam przy tym małe… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Mam problem okres mi się spóźnial i zrobiłam test 19 marca wyszedł pozytywnie . Po tygodniu 28 marca zaczęłam plamić… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Proszę o udzielenie odpowiedzi czy to moze byc ciąża. Biorę tabletki antykoncepcyjne jednak pominęłam jedna tabletkę.… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Podejżenie ciąży

Miesiaczka od 1-20 marca stosunek bez zabezpieczeń 15.21.22.25.26.27.28 natomiast 28 wymioty raz bul dołu pleców podbrzusza… >>

503 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból kolana i stopy

Hej,od kilku dni mam ból w kolanie i stopie u jednej nogi. Biegałam i nie rozgrzałam się przed. Ból jest po lewej stronie… >>

478 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bolesne guzki okolic intymnych

Otóż jakiś miesiąc temu pojawiło mi się bolesne puntkowe zgrubienie jakby guzek w okolich warg sromowych po prawej stronie… >>

620 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wynik badania Angio-MR

Witam, Otrzymałem taki oto wyniki badania Angio-MR: "Badanie angiograficzne MR tętnic mózgowych wykonano w płaszczyznach… >>

485 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hemoroidy

Czy maść o nazwie hemovire jest dobra do stosowania na hemoroidy? >>

476 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...