Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Kręgosłup szyjny

Jestem po skręceniu kręgosłupa szyjnego. Pomimo iż wypadek był 3 msc temu wciąż mam spięte barki, bóle kręgosłupa, mrowienie… >>

46 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Xanax

Zażyłem dzisiaj 5 mg xanax czy nic mi nie bedzie? >>

58 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam, Przede mną pierwsza przygoda z tabletkami antykoncepcyjnymi. Mam pytania. Czy jeśli dostanę okres w nocy (np.2/3)… >>

83 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Tabletki

Wziełam 18 tabletek apapu w jedna dobe. 3 dni temu. Boli mnie brzuch. Nie wymiotowałam. Nie wystąpiły u mnie żadne zmiany.… >>

97 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Biała plama z czerwoną otoczka

Witam moja 10 letnia córka dostała na udzie biala plame z czerwona otoczka po tygodniu zrobiła się większą i w środku trochę… >>

60 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie do pracy magisterskiej

Szanowni Państwo zwracam się z ogromną prośbą. Nazywam się Kinga Bury jestem studentką V roku psychologii klinicznej i prowadzę… >>

58 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Staw skokowy

Moja Córka kilka dni temu upadła w szkole. Diagnoza to: skręcenie i naderwanie stawu skokowego. Na pogotowiu zrobiono jej… >>

68 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Proszę o interpretację Rtg odcinka C kręgosłupa

Dzień dobry. Proszę o interpretację Rtg odcinka C kręgosłupa: Przestrzenie miedzykregowe poza hipoplazja na poziomie C6-C7… >>

38 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

6 letni syn

Witam mój syn 6 letni ostatnio bardzo się zmienił zrobił się strasznie nerwowy w nocy często się budzi w dzień też jest… >>

29 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Antykoncepcja a krwawienie

Witam. Idzie teraz 4 miesiąc od kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne Axia. 9 dni temu skończył mi się okres. Wzięłam dwie… >>

61 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...