Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Kamienie

Mialam robione usg i w obu nerkach po kilka zlogow 6 mm.Reszta w porzadku.Od kilku dni pobolewa mnie brzuch i plecy.Nie… >>

81 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem

WItam. Mam 23 lata tydzień temu uprawiałem seks z osobą nieznaną - mam jedna aftę na wardze. Martwi mnie to czy nie zaraziłem… >>

169 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 30 stycznia. Trwała ona 6 dni. 9 lutego odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa.… >>

117 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

pominiecie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

75 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

74 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Witam,Biorę tabletki Antykoncepcyjne już rok czasu, w tym miesiącu zapomniałam już 3 tabletek, dostałam okres 9 dni za wcześnie,… >>

86 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Boli bark

Witam mam taki problem od dwóch dni boli mnie w lewym ramieniu bark I łopatka ból jest ogromny co to może byc? Jak robię… >>

143 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ostry ból pleców

Tata ma podejrzenie raka miał robiona biopsje rnPoszedl do lekarza z bolem plecow i wyszlo ze ma prostaternNa rezonansie… >>

60 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wrodzony przerost nadnerczy a ciąża

Witam. Mam 35 lat, zdiagnozowaną od dziecka chorobę wrodzony przerost nadnerczy. Po kilkuletnim staraniu się o ciążę żadne… >>

63 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból i opuchlizna nogi

Problem bólu nogi Witam, mam pewien problem.Jestem kobietą w wieku 33 lat waga około 82 kg wzrost 172 kondycja fizyczna… >>

130 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...