Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Odklejanie się paznokci

Od roku robiłam manicure hybrydowy. Kilka miesięcy temu zaczęły się problemy... paznokcie zaczęły boleć, ale zignorowałam… >>

73 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wizyta u psychiatry

Użytkownik 4 postów 0 punktów ostrzeżeń 0 Neutralna Napisano 04 luty 2019 - 20:54 witam, mam pewien problem, zacząłem kursy… >>

160 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

holter

witam proszę mi odp.czy powinnam skłonić syna do pójścia do lekarza bo mówi że mu nic nie jest i nigdzie nie poszedł z tym… >>

162 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kamienie

Mialam robione usg i w obu nerkach po kilka zlogow 6 mm.Reszta w porzadku.Od kilku dni pobolewa mnie brzuch i plecy.Nie… >>

123 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Problem

WItam. Mam 23 lata tydzień temu uprawiałem seks z osobą nieznaną - mam jedna aftę na wardze. Martwi mnie to czy nie zaraziłem… >>

199 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 30 stycznia. Trwała ona 6 dni. 9 lutego odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa.… >>

117 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

pominiecie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

97 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

84 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Witam,Biorę tabletki Antykoncepcyjne już rok czasu, w tym miesiącu zapomniałam już 3 tabletek, dostałam okres 9 dni za wcześnie,… >>

86 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Boli bark

Witam mam taki problem od dwóch dni boli mnie w lewym ramieniu bark I łopatka ból jest ogromny co to może byc? Jak robię… >>

165 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...