Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zgrubienia śluzówki zatok

Dzień dobry, odebrałam wyniki tomografii zatok. Czy powinnam się tym bardzo przejmować? Od lat borykam się bólem zatok i… >>

33 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

holter

witam proszę mi odp.czy powinnam skłonić syna do pójścia do lekarza bo mówi że mu nic nie jest i nigdzie nie poszedł z tym… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jakie niefarmakologiczne metody leczenia wytrysku

Jakie są obecnie dobre niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku? Próbowałem prezerwatyw ale mają na mnie… >>

45 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Kamienie

Mialam robione usg i w obu nerkach po kilka zlogow 6 mm.Reszta w porzadku.Od kilku dni pobolewa mnie brzuch i plecy.Nie… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Boli bark

Witam mam taki problem od dwóch dni boli mnie w lewym ramieniu bark I łopatka ból jest ogromny co to może byc? Jak robię… >>

25 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Łojotokowe zapalenie skory, łupież pstry

Już od ponad roku zmagam sie z problemem nadmiernie wypadających włosów. Udałam sie pół roku temu do lekarza dermatologa,… >>

23 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Po operacji łokcia tenisisty

Witam Miałam tydzień temu operację łokcia tenisisty. Ruchomość ręki mam nawet dobrą, natomiast jest problem przy zgieciu… >>

23 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Skurcze jelit ,żołodka

Dzien dobry od pewnego czasu cierpie na skurcze jelit I żoładka nie wiem skad sie biora.Opisze sytuacje w jakich wystepuja… >>

34 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle po prawej stronie ciała- Łopatka, ramię, bark

Dzień dobry, Jakieś 2 tygodnie temu podczas pracy (praca biurowa, siedząca) zaczął mi dolegać ból w okolicy prawej łopatki.… >>

24 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból i opuchlizna nogi

Problem bólu nogi Witam, mam pewien problem.Jestem kobietą w wieku 33 lat waga około 82 kg wzrost 172 kondycja fizyczna… >>

14 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...