Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ostry ból pleców

Tata ma podejrzenie raka miał robiona biopsje rnPoszedl do lekarza z bolem plecow i wyszlo ze ma prostaternNa rezonansie… >>

530 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wrodzony przerost nadnerczy a ciąża

Witam. Mam 35 lat, zdiagnozowaną od dziecka chorobę wrodzony przerost nadnerczy. Po kilkuletnim staraniu się o ciążę żadne… >>

607 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 30 stycznia. Trwała ona 6 dni. 9 lutego odbyłam stosunek podczas którego pękła prezerwatywa.… >>

117 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Diagnoza

Dzień dobry Dostałem wynik tk kręgosłupa szyjnego wizytę u neurologa mam dopiero za miesiąc i chciałem się dowiedzieć czy… >>

878 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wiodka kresa biała

Jak się leczy krese białą u dziecka osmioletniego ? Czy wysiłek fizyczny w tej chorobie jest wskazany? I jaką rehabilitacje… >>

559 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle brzucha

Niedawno odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i niestety wróciły bolesne miesiączki. W sumie brałam je prawie piec lat i… >>

75 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Metrorrhagia

Witam , lekarz ginekolog stwierdził , że mam w macicy trochę więcej śluzu , po USG dopochwowym . I muszę mieć skrobankę… >>

582 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Torbiel jajnika a krwawienie z dróg rodnych

Witam, 5 lutego zgłosiłam się do ginekologa z bólami brzucha po. prawej stronie. Lekarz o wykonaniu usg stwierdził torbiel… >>

531 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Krostki

Witam. Od pewnego czasu mam uporczywy problem, mianowicie bardzo swędzi mnie skóra dotyczy to całego ciała ale najbardziej… >>

558 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Helicobakter pyroli

Witam,od jutra zaczynam brac leki takie jak metronidazol,taclar,gastro osłonka i mezopral.rnLecze się na alergię i na nadciśnienie,biorę… >>

587 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...