Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w pachwinach

Witam. Jestem obecnie w 14 tygodniu ciazy od paru dni dokucza mi ból w pachwinach. Ginekolog zalecił brać na te bóle buscopan… >>

543 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

spirala a ciaza

witam mam założona wklatke domaciczna która była na 3 lata termin 3 lat minął 2 lutego tego roku lecz wkładki nadal nie… >>

585 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

84 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

pominiecie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne microgynom 21. Tabletkę zażywm około godziny 11 . dzisiaj zauważyłam że zapomniałam… >>

652 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pytanie

Witam. Mam pytanie . Staramy się z mężem o dzidziusia. Robiłam badanie HCG-beta . Dzisiaj odebrałam wynik i pokazuje <0,10… >>

71 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zauważyłam bialom kulkę w macicy

Miałam dwa razy miesiączkę w miesiącu dokładnie 10 do 17 i od 26do 30 i zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywne i zauważyłam… >>

484 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problemy po badaniu ginekologicznym

Po dwóch tygodniach od badania ginekologicznego(badanie usg,oraz cytologia),zaczęły się koszmarne bóle w dole brzucha promieniujace… >>

518 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jakie badania hormonalne do wykluczenia przy epilepsji

Witam, Kasia (24L) w wieku 22 lat zaczęła mieć ataki padaczki ogniskowe złożone podczas których dochodzi do „przełykania… >>

444 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiany na szyjce macicy

Nabłonek wielowarstwowy płaski tarczy szyjki macicy z cechami rozrostu, brak cech neoplazji śródnabłąkowejrnJak interpretować… >>

509 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Witam , mam takie pytanie czy jest możliwość opóźnienia sie okresu przez ok 2 tyg ? Robilam 2 testy ciazowe i wyszly negatywnie.… >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...