Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy to rak?

Witam . Przez strach przed diagnoza nie potrafie się przełamać by pójść do lekarza,nie pozwala mi on jednak normalnie funkcjonować,ciągle… >>

477 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to może być ciąża

Mam pytanie czy test z krwi bhcg zrobiony w 24 dc jest wiarygodny. Dodam tylko że owulacja miałam chyba w 17 dc a wspolzylismy… >>

402 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bloczki

Lekarz kazał pobrać bloczki z bronschopii co to znaczy >>

421 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

powiększone węzły chłonne

Witam ! Od około miesiąca mam powiększone węzły chłonne na szyi i pod żuchwą. Zostały one wykryte podczas wizyty u lekarza… >>

117 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o pomoc

Proszę o pomoc Od 3 tyg bardzo źle się czuję. Mam słabe nogi, takie jakby z waty, mam zawroty głowy i ogólnie czuję się… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

niedoczynność tarczycy u dziecka

Witam, córka od 3-go roku życia jest leczona na niedoczynność tarczycy. w tej chwili ma prawie 9 lat, przyjmuje letrox 50,… >>

401 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

sm

Witam. Jestem 3 tyg po podaniiu solumedrolu. Chorujr na sm. To moj 2 rzut.Mialam PZNW. Po podaniu so;u stan sie poprawil… >>

450 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mój facet ma omamy

Witam mam problem z facetem często zarzuca mi zdradę że kogoś słyszy przez telefon ze widzi jak gadamy przez messengera… >>

534 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Plamienie

Witam dostałam plamienie A miesiączka planowana ma być za 7 dni , odczuwam delikatny ból podbrzusza chodź nie jest to ten… >>

421 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża bliźniacza

Dzień dobry! rnrnJestem od bliźniąt jednojajowych, mój mąż też jest od bliźniąt, ma siostrę blizniaczke - czy my też możemy… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...