Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w jądrze

Dzień Dobry, Mój problem polega na tępym, nieciągłym bólu prawego jądra. Wydaje mi się, ze problem mógł zacząć się 3 tyg.… >>

487 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Podrażnienie na twarzy

Witam. Mam pytanie odnośnie skóry twarzy męża. Problem pojawia się latem. Kiedy pojawia się słońce wychodzi podrażnienie… >>

473 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zasadność odmówienia rezonansu przez lekarza.

Witam. Mam pewien problem. Chodziłem prywatnie do ortopedy bo od dwuch miesiecy mnie bolaly biodra. Lekarz przepisał mi… >>

452 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam, od jakiegoś czasu zaczęłam trochę ćwiczyć w domowym zaciszu. Były to bardziej ćwiczenia kardio, ale też na partie… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Foramen arcuale

Prosze o interpretację wynikow RTG kobieta 35lat: "Foramen arcuale c1. Spłycenie lordozy od C4 do C7. Kształt trzonów prawidłowy.… >>

615 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Białe bąble na palcach u dłoni narośl

Pomocy od jakiegoś czasu zauważyłam że na palcach u dłoni zaczęły mi się robić białe twarde bąble . Jak by narośl nie wiem… >>

453 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pomocy

Na palcach u rąk pojawiły mi się białe twarde bąble , to nie są na pewno pecherzyki. Nie wiem już sama co to może być .… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

PROBLEM

Witam, od jakiegos czasu mam bole w brzuchu, zaczelo sie od biegunki, bylem na pogotowiu kazali wrocic dopiero na piaty… >>

50 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Usg a tk

Witajcie, Z uwagi na ból brzucha wykonałam prywatnie usg jamy brzusznej. Wyszla lekko Powiększona sledziona i wątroba. Najgorsze… >>

490 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Podanie większej dawki antybiotyku

Dzień dobry.w czwartek po południu podałam dziecku antybiotyk azitrox z 200 mg.w sobotę wieczorem zorientowalam się że zamiast… >>

467 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...