Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

zmiana na ustach

Od kilku miesięcy pojawia mi się na ustach coś jak strup czasami z troszeczke zóltawą barwa . Po około 10 dniach sam odpada… >>

22 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wysypka

Witam. Od dwóch tygodni mam wysypkę przypominająca gęsią skórkę w okolicach łokci , pach i pachwin . Używałam maści Hydrocosinum… >>

62 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy mogę się zarazić?

Czy mając "bardzo bliski kontakt" z kobietą, która kiedyś przeszła zapalenie opon mózgowych, można się czymś zarazić? (Osoba… >>

18 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Witam

Czy mam jechać z dzieckiem 13 miesiecznym do szpitala jeżeli zjadł trochę pasty do zębów wybielajacej colgate max White? >>

14 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Duszność

Witam, Od jakiegoś czasu przy lekkim wysiłku a nawet machnięciu ręką tlen z płuc automatycznie wychodzi, robi mi się duszno… >>

16 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem z paznokciem

witam, od lutego mój paznokieć na paluchu nie wygląda najlepiej , nie mogę sobie przypomnieć ale też nie mogę wykluczyć… >>

18 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Popazenie

Witam mam pytanie o tuż dwa dni temu w kieszeni zapalił mi się akumulator stosowany w laserach niewielkiej mocy niestety… >>

18 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Mój facet ma omamy

Witam mam problem z facetem często zarzuca mi zdradę że kogoś słyszy przez telefon ze widzi jak gadamy przez messengera… >>

96 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

zawieszenie organizmu

Dzień dobry, Miałem przed chwilą bardzo dziwną sytuację. W pewnym momencie mój organizm jakby się 'zawiesił'. Przez około… >>

99 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w klatce piersiowej

Od kilku dni bardzo boli mnie w klatce piersiowej ciężko mi się oddycha aczkolwiek dziś od kilku godzin bardzo bolą mnie… >>

57 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...