Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy to ciąża?

Witam, Dnia 8 kwietnia poronilam. Krwawienie mialam przez okolo 2 tygodnie. Okolo 29 kwietnia wspolzylam z partnerem bez… >>

387 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Beta HCG interpretacja wyniku

Dzień dobry, rnW dniu dzisiejszym wykonałam badanie Beta HCG chciałabym się upewnić czy poniższy mój wynik wskazuje na ciąże.… >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Analiza wyników TK klatki z kontrastem

Proszę o analizę wyników TK z kontrastem: Drobny bliznowaty pozapalny guzek wlk. 2mm obwodowo w S2P - bez znaczenia . Wąskie… >>

384 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

ubytek mieśnia zwieracza wewnętrznego

czy z ubytkiem mięśnia zwieracza wewnętrznego można starać się o rentę?rnćwiczę MDM ale bez rezultatów.rnco robić >>

427 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja usg stopy

miałem usg stopy z powodu ciągłego bólu oto wynik: Powierzchowne nadżerki chrzęstno-kostne w obrębie kości klinowatych i… >>

393 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam robiłam badanie beta hcg 10.05 wynik < 1,20 powtórzyłam 15.05 wynik 20,30 współżylam 29.05 czy jestem w ciąży.… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacjia wyników

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć jakie są moje wyniki z badań na tarczyce. Podaję jakie wyszly TSH norma 4.50 wynik… >>

431 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy blizna zniknie?

Witam, 6 miesięcy temu miałem robiony zabieg na naczynka na nosie i od okularów odbił się ślad z początku był czerwony teraz… >>

417 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciaza 37 tydzien ciazy badania

Co moga oznaczac moje badania jestem w 37 tygodniu w ciazy Badanie Wynik Jedn.. Min Max Interpretacja Wykres Morfologia… >>

437 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta

Witam wczoraj robilam beta hcg wynik 12.31 wynik robiony 4 dni po spodziewanej miesiaczne a dzisiaj dostalam miesiaczke… >>

428 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...