Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Bóle głowy, zawroty głowy, nudności, problemy z blednikiem, torbiel szyszynki, kostniak czaszki i żu

Dzień dobry. Proszę o wypowiedź i ewentualną podpowiedź czy z takimi dolegliwościami mogę w jakiś sposób sobie pomóc? Czy… >>

567 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Toxoplazmoza

Witam robilam sobie badanie toxoplazmozy w 12 tyg ciazu i wykazalo igg 190.8 gdzie =1.0=30 reaktywny a IGM 1.650 gdzie 0.8=1.0… >>

403 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

EGFR

Witam, mam 27 lat i choruje na cukrzyce typ.1 od 16 lat. Mój problem polega na tym że po ostatnich badaniach kontrolnych… >>

420 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Witam

Czy mam jechać z dzieckiem 13 miesiecznym do szpitala jeżeli zjadł trochę pasty do zębów wybielajacej colgate max White? >>

20 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciągłe bóle brzucha

Witam . Od ponad roku borykam się każdego dnia z mniejszymi lub większymi (częściej) bólami brzucha . Bóle pojawiają się… >>

425 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Gluchota na jedno ucho A poród naturalny?

Witam . Jestem aktualnie w 20tc moje pytanie tyczy porodu , niestety z choroby z dzieciństwa (ropne zapalenie opon mozgowo-rdzenowych)… >>

447 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rumień zakaźny u dziecka a ciąża

Dzień dobry, obecnie jestem w 20 tygodniu ciąży, mam 1,5 roczne dziecko, u którego zdiagnozowano rumień zakaźny. Słyszałam,… >>

400 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne I problem

Od prawie 10 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Zawsze zaczynam brać od niedzieli, aktualnie skończyłam pierwszy tydzień.… >>

379 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Duszność

Witam, Od jakiegoś czasu przy lekkim wysiłku a nawet machnięciu ręką tlen z płuc automatycznie wychodzi, robi mi się duszno… >>

442 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

ból głowy

witam mam 17 lat. moja przygoda zaczęła się od nerwicy a z nią pojawiło się wiele różnych objawów, teraz już jestem na etapie… >>

72 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...