Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

kawa espresso

witam.rnmam dziwny problem, otoz po wypiciu kawey espresso(albo z ekspresu, automatu jak to woli) pojawia sie u mnie wyciek… >>

444 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wyrywanie zęba

Witam, od ok. 3 dni bolała mnie dolna 6 ale przez wyjazd nie mialam mozliwosci wizyty u dentysty. Dzis rano obudzilam sie… >>

438 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Lahko pomagam pri razvoju foruma

I am from Slovenia. I can help with build this forum. Thanks for approved. rn rnJaz sem Slovenka. Lahko pomagam pri razvoju… >>

473 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Po obrzezaniu

Jestem 5 tydzień po operacji obrzezania "całkowitego" była to druga operacja, poprawka po totalnie zepsutej operacji obrzezania… >>

476 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Gorączka

Witam mój synek ma skończone rok i 3 miesiące byłam prywatnie u lekarza z synkiem bo wnocy zaczął mi strasznie płakać jak… >>

381 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Porada wyniki

Dzień Dobry. Czuje silne zmęczenie i mam wysoki poziom testosteronu, PRL, dheas. Mam też wydzieline z sutkow od 4 lat przezroczysta… >>

397 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brzydki zapach ktory sam sie ulatnia

Nie chodzi mi o gazy, a cuchnący zapach którego nie można zatrzymać. Wystarczy że wokół mnie pojawi się obca osoba i zaczyna… >>

396 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych

Witam, bralam tabletki madinette (21tabletek)lekarz przepisal mi tabletko vibin (28 tabletek 21+7) kiedy powinnam rozpoczac… >>

393 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Rak jelita odbytnicy

Witam mój mąż ma raka odbytnicy z przerzutami do wątroby węzły chłonne. Czyste lekarz mówi że to 4 stadium i będzie żył… >>

426 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Rak jelita odbytnicy

Witam mój mąż ma raka jelita odbytnicy z przerzutami do wątroby węzły chłonne czyste ogólny stan dobry .Męczą go biegunki… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...