Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dziura w skórze z krwią

Na zgieciu kciuka po wewnętrznej stronie zrobiła mi się kilka miesięcy temu czerwona krostka, która trochę przeszkadzała,… >>

452 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Tarczyca

Czy normalne jest to że mam powiększoną tarczycę w okresie dojrzewania? >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki DHEAS

Mam 26 lat. po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych po 4 latach przez ostatnie 8 miesięcy miałam okres 2 razy bardzo bolesny… >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Drętwienie palców

Dzień dobry Po ćwiczeniach na siłowni bolał mnie łokieć, następnie rano zaczął mi "mrowić" 4 i 5 palec u lewej ręki. Jest… >>

449 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacja LH i progesteronu, czy to ciąża?

Witam, mam 27 lat. Pod koniec marca odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, od tego czasu nie miałam jeszcze krwawienia. Po… >>

402 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wysypka

Witam. Od dwóch tygodni mam wysypkę przypominająca gęsią skórkę w okolicach łokci , pach i pachwin . Używałam maści Hydrocosinum… >>

80 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból jajnika plastry antykoncepcyjne przedwczesny okres

Witam dostałam miesiączki w poniedziałek przy 3 plastrze Evra gdzie w środę powinnam go zdjąć. Dzisiaj już jest środa zdjęłam… >>

391 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

sprawy osobowe

Witam , od dłuższego czasu towarzyszą mi objawy takie jak nadmierne pocenie dłoni , kołatanie serca , przyspieszone tętno… >>

506 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy możliwe jest takie zajście w ciąże?

Witam,mam pewien problem.Cały czas odczuwałam poczucie winy przy trzymaniu za ręce,przytulaniu chociaż niby w moim wieku… >>

438 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Naczyniak albo ropien

Witam mam problem corka ma gólke na raczce jest koloru troszke jakby jasnorozowego z fioletem od dwoch dni zrobilo sie czerwony… >>

444 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...