Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Jak wygląda badanie słuchu

Czy można się również wybrać bez skierowania na nfz?rnrnCzuję że coś jest nie tak z moim słuchem i chciałabym się przebadac. >>

497 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

390 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to może być ciąża?

Witam mam taki problem iż spałam z facetem podczas gdy miałam owulacje . Zrobiłam test po 7 dniach i wyskoczyła jedna kreska… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pęknięta gumka

Witam. Kochaliśmy się z dziewczyną w 1 dzień okresu. Pękła prezerwatywa i cały wytrysk wylądował w środku. Jakie są szanse… >>

421 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wyniki moczu ☹️

Dzień dobry. Wczoraj odebrałam wyniki moczu mojej 8 letniej córki. Z moczu ogólnego wyszły leukocyty-liczba (C30), 15-20… >>

411 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból w klatce piersiowej

Od kilku dni bardzo boli mnie w klatce piersiowej ciężko mi się oddycha aczkolwiek dziś od kilku godzin bardzo bolą mnie… >>

84 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ucisk w klatce piersiowej / kłucie w łopatkach / drętwienie kończyn

Od ok. dwóch tygodni drętwieje mi lewa noga. Właściwie to jest to bliższe uczuciu lekkiego skurczu. Tydzień temu doszło… >>

450 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Proszę o pomoc.

Dzień dobry czy u chorego na raka płuc jest możliwość podania chemioterapii przy frakcji wyrzutowej serca na poziomie 25%… >>

112 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tarczyca

Witam. Wczoraj kiedy dotykałam swoją szyję (dolną część po lewej stronie) wyczulam kulkę. Udałam się do lekarza. Pediatra… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wiek ciąży

Pierwsza wizyta u ginekologa. usg wiek 4tydz 2 dzien wymiary gs-11.6mm czyli do zaplodnienia doszlo 2 tygodnie temu czy… >>

409 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...