Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Analiza badań nasienia

Witam. Proszę o interpretację wyników nasienia narzyczonego: gdyż id kilku dni nie daje nam to spokoju ▪️ Okres abstynencji… >>

400 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiany naskorne

Witam. Od dłuższego czasu ( 4 miesiące) zmagam się z zmianami naskormymi, zazwyczaj występującymi na lewym biodrze, lewym… >>

463 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Prośba o interpretację wyników z kolonoskopii i gastroskopii

Dzień dobry. Czy powinnam martwić się poniższymi wynikami badań i czy da się to wyleczyć? W badaniu kolonoskopii wyszło:… >>

444 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hirsutyzm

Zauważyłam u siebie hirsutyzm (pierwsze oznaki ok. 3 lata temu). Czy możliwe, że czarne włosy na dłoniach (!), brzuchu,… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy mam szanse na ciążę?

Hej. Od 3 lat staramy się o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 17.10.2019. 4.11 miałam skąpe plamienie, powtórzyło się… >>

385 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Poziom cholesterolu

Witam, ostatnio miałem robione badania odnośnie poziomu cholesterolu. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Czego mogę… >>

1.0K Wyświetleń

171 Odpowiedźi

Miesiączka

Mam problem z kałem pojawiającym się na podpasce przez pierwsze parę dni okresu, dlaczego tak jest? Pierwszego dnia mam… >>

37 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powikłania po lyzeczkowaniu

Witam, 5listopada rozwiązano u mnie ciążę po przez lyzecxkowanie. Ciąża 2,7tc-puste jajo płodowe. Po 4 do ach znalazłam… >>

360 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Menopauza

Witam . Odebrałam wyniki hormonalne czy oznaczaja menopauze? Estradiol 20 FSH 7,96 >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nawracające bóle w podbrzuszu

Czy nawracające bóle w podbrzuszu są przyczyną ginekologiczna? 2 miesiące temu w ostatnim dniu okresu pojawiły się silne… >>

419 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...