Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Mensil i Promolan

Witam serdecznie mam ważne pytanie choruje na depresje alkocholową byłem również w zakładzie psychiatrycznym w lutym tego… >>

460 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Co mi dolega ?

Dzień dobry, zastanawia mnie co może mi dolegać i jakie badania w związku z tymi objawami można zrobić. Chodzi o to, że… >>

456 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle żołądka

Hej mama pytanie od jakiegoś czasu mama codzienne bóle żołądka. Byłam na pogotowiu już kilka razy oni nic groźnego nie widzą.mialam… >>

393 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czerwony Brązowy katar

Witam, Od jakiegoś tygodnia zmagam się z katarem. Wygląda to tak w ciągu dnia jest zielony kartar wydmucham i tyle. Ale… >>

454 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiany przy wejściu do pochwy

Witam! Od kilku dni mam zmiany przy wejściu do pochwy, na wargach sromowych. Dodam, że nigdy nie współżyłam a przeczytałam… >>

436 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból oka i pogorszenie wzroku po zabiegu medycyny estetycznej

Witam. Dwa dni temu miałam wypełnioną dolinę łez peptydami. Odbyło się to pod znieczuleniem dentystycznym. Od tamtej pory… >>

397 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy można jednocześnie przyjmować 2 różne probiotyki?

Mam na myśli Lactobacillus Acidophilus i Lactobacillus Bifidobacterium >>

366 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Opinia

Dziś odebrałam wynik biopsji ale mam dopiero za tydzień do onkologa wynik biopsji mi brzmi bioptat stanowią skąpy strony… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guzek nad obojczykiem

Wczoraj wyczulam nad obojczykiem ( bliżej ramienia ) mały, ruchomy guzek. Z racji tego że mam bardzo szczupłą szyję łatwo… >>

782 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problemy ze wzwodem

Mam pytanie. Mianowicie mój mężczyzna ma od jakiegos czasu problemy ze wzwodem. Ogólnie nie chce ze mną za bardzo o tym… >>

787 Wyświetleń

11 Odpowiedźi

loading...