Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Co wynika z badania EEG?

Witam. Proszę interpretację wyników. Badanie wykonano w czuwaniu. Bardzo liczne artefakty, szczególnie z ruchów powiek.… >>

178 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Co wynika z badania EEG?

Witam. Proszę interpretację wyników. Badanie wykonano w czuwaniu. Bardzo liczne artefakty, szczególnie z ruchów powiek.… >>

158 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kręgosłup - rwanie w dolnej części lewej strony

Dzień Dobry! (a przynajmniej dla niektórych dobry) Mam taki problem ponieważ rwie mnie w odcinku dolnym lewym (chyba Mięśień… >>

111 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szum i pisk

Witam,rnrndo jakiego specjalisty sie udac w sprawie dlugotrwalego i ciaglego szumu i pisku w glowie??rnrnpozdrawiamPiotr >>

112 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból brzucha

Witam, Od około miesiąca boli mnie brzuch, czasem lewa czasem prawa strona a czasem promieniujący do kręgosłupa. Odwiedziłem… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Źle zrobione znieczulenie podczas porodu?

Witam, Żona podczas porodu nabawiła się OGROMNYCH odparzen na pupie. Najprawdopodobniej przez lejace się wody płodowe etc.… >>

104 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Grupa i mokry kaszel oraz brak snu

Czy można łączyć ze sobą tabletki-Gripex max, krople do nosa- Nasivin Kids i syropy- Prospan Contrahist i Pelavo oraz pozostałe… >>

97 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Myconafine, a alkohol

Witam, Czy po 2 tyg. kuracji myconafine 250 (terbinafina), intensywne spozycie alkoholu po 24/48 h moze niesc ze soba jakies… >>

126 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból w klatce piersiowej

Witam od około tygodnia miewam bóle w klatce piersiowej na początku było to dwa trzy razy dziennie po wizycie u lekarza… >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Mam cykle 30-35 dni, 24 dc pięścilam sie z chłopakiem, miałam styk z jego prejakulatem, do pełnej penetracji nie… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...