Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Jak radzicie sobie z zapaleniem zatok?

Cześć od kilku lat regularnie cierpię z powodu zapalenia zatok. Zazwyczaj nos zapycha mi się całkowicie i nie mogę go odetkać,… >>

483 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak rzucić palenie?

Mam problem z paleniem. Palę od dwóch lat, i nieraz próbowałem rzucić to gówno. Ale zawsze mnie ciągnie do palenia. Próbowałem… >>

352 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Szumy w uszach

Od pewnego czasu zwłaszcza rano po wstaniu mam szumy w uszach. Gdy trochę się poruszam, to wszystko wraca do normy. Co może… >>

360 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z palcami...

Mam 28 lat i zauważyłem, że palce w prawej ręce zaczynają się tak jakość krzywić w stawach. Nie boli mnie to i właściwie… >>

303 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brzydka sprawa :(

Mam taki problem. Niestety często mam nieładny zapach z ust. Byłem już u laryngologa i właściwie nic takiego nie wykrył.… >>

401 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Potrzebuję poważnej porady!!!

U mojego teścia wykryto guz w pęcherzu. Żona się strasznie martwi.Teść był oczywiście u lekarza, bo miał przez dłuższy czas… >>

315 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Najlepsza antykoncepcja dla mlodej dziewczyny?

Hej! Mam pytanko. Jaka jest najlepsza antykoncepcja dla młodej dziewczyny (mam 21 lat)? Słyszałam, że tabletki hormonalne… >>

288 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to może być choroba tarczycy?

Hej! Od pewnego czasu czuje się codziennie osłabiona, mam problem z wypadaniem włosów, a co najgorsze przybrałam na wadzę… >>

292 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wypadanie włosów – jakieś sposoby?

Witam wszystkich, mam denerwujący problem, a mianowicie od kilku miesięcy wypadają mirnwłosy. Przy każdym myciu czy czesaniu… >>

320 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Kamienie w woreczku

Proszę o informację, Podczas badania usg stwierdzono u mnie kamienie w woreczku żółciowym. Czy są jakieś nieinwazyjne metody… >>

298 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...