Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wizyta

Czy wizyta prywatna przy wydrukowaniu USG jest widoczna dla innych lekarzy np na wizycie prywatnej u innego lekarza ? >>

367 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Odretwienie palcow

Witam Od jakiegos czasu borykam sie z dziwna rzecza, mianowicie w okolicach wrzesnia w mojej prawej dloni a raczej w palcu… >>

420 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Angina a sex

Angina jest chorobą wysoko zakaźną. Czas trwania leczenia anginy antybiotykiem w moim przypadku to 10 dni. Znalazłem informację,… >>

434 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam, we wrześniu urodziłam dzidziusia i od tamtej pory lekarz przepisał mi tabletki cerazette od dłuższego czasu mam gęste… >>

4 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Owulacja

Witam.Jestem w ciąży.Miesiaczke miałam 17 czerwca 2019r,[censored] ciążowy pozytywny z drugą bladą kreską wyszedł 23 lipca,beta… >>

360 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Eozynofile a pasożyty

Czy obniżony poziom eozynofilii we krwi wyklucza z diagnostyki zakażenie pasożytami jelitowymi? >>

410 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Egzysta tabletki 75 mg odstawienie

Witam serdecznie, Chciałabym odstawić tabletki Egzysta 75 mg. Biorę jedną tabletkę na noc od trzech miesięcy. Miałam problem… >>

639 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Przekrwienie /krostka na glowce niemowlaka

Witam? Jakis czaz temu mojemu synkowi (obecnie 2,5 miesiąca) wyszlo na glowce takie przekrwienie /czerwona krostka). Myślałam… >>

391 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam, w listopadzie z moim chłopakiem doszło do pewnej sytuacji. Nocował u mnie wiec postanowiliśmy się troszkę poprzytulać… >>

6 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dwudniowy okres i pozniej plamienie o bol podbrzusza

Witam . Miałam okres o czasie tj 26.11 ale byl dziwny krotki i skapy. Zawsze mam bardzi obfite miesiaczki. Teraz bylo tak… >>

315 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...