Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pregabalina

Chciałabym zapytać o odstawienie leku Pregabalina. Biorę lek ponad 2 lata w dawce dwa razy po 150 mg. Zaczęłam brać dwa… >>

968 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Stolec

Dzień dobry, od dłuższego czasu mój stolec nie jest idealnie uformowany. Przybiera on raczej formę włosowatą, postrzępioną,czasem… >>

409 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Alkohol i narkotyki

Jestem po 3 dniowym piciu i zarzywaniu narkorykow dziś mam silne lęki itd co robić >>

404 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Torbiel pajeczynówki

Zdiagnozowano u mnie po wykonaniu rezonansu torbiel pajeczynowki. Przymózgowo po stronie lewej, na poziomie płata czołowego… >>

365 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwne plamienie

W czwartek pojawił się brązowy śluz podczas oddawania moczu. Od pt do dzis jest to nadal tylko że już jasna krew. Tylko… >>

354 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

tomografia komputerowa pluc wynik

Bardzo bym prosila o pomoc, czekamy na wynik biopsji mamy ale moze ktos moglby mi wytlumaczyc wynik tomografi mamy. Wynik:… >>

361 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik

Czy wynik ca125 (35,2) jest za wysoki >>

26 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wziąłem za dużo tabletek

Wczoraj po spożyciu dużej dawki alkoholu, pomiędzy godziną 20 a 24 zażyłem 8 tabletek leku captopril jelfa, po 2 tabletki… >>

412 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy moje samopoczucie pochodzi od tarczycy

Witam. Mam 34 lata i od pół roku gorzej się czuje. Tzn są to obniżone okresy po 1-2 tygodnie potem miesiąc spokoju i znowu… >>

444 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Przeciwskazania

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są przeciwskazania zdrowotne do podjęcia nauki w zawodzie technik masażysta lub farmaceuta? >>

407 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...