Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Proszę o interpretacje wyniku

Witam. Od wielu lat borykam się z bolem kręgosłupa piersiowego, gdy poczuje "chrupniecie" ból jest nie do wytrzymania i… >>

333 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

wyniki krwi 9 latka

Proszę o interpretację wyników krwi 9-latka. - hematokryt 43,3% (norma 32-43%) - neutrofile 33,5 % (norma 40-60%) przy czym… >>

325 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nagłe dziwne stany

Od pewnego czasu miewam uczucie niejako ,,zapadania się" obszaru poniżej mostka. Dzieje się to zazwyczaj, gdy jestem w pozycji… >>

325 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Leki

Witam. Mam pytanie odnośnie leków ROWATINEX SPASMOLINA czy można z tymi lekami przyjmować DESMOXAN >>

37 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problemy jelitowe i żółte kuleczki w kale

Witam mam 26 lat mam problem żołądkowo jelitowe a dokładnie luźne stolec trwa to już 4 miesiące co kilka dni do tego mam… >>

414 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Łożysko w bliźnie po cc

Witam, jestem w 14tc ciąży , lekarz powiedział , że łożysko jest na przedniej ścianie oraz , że dochodzi do blizny po CC… >>

348 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Gardło i migdalki

Witam. Po lewej stronie gardła, chyba to migdał, mam szczelinę z której regularnie wyciągam patyczkiem kosmetycznym małe… >>

405 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Re:badania hormonalne

Lekarz zlecił badanie estradiolu w 11 dniu cyklu. Problem w tym, że w tym cyklu 19 dnia zażyłam antykoncepcję awaryjną ellaone.… >>

342 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból kręgosłupa

Ból kręgosłupa odcinek lędźwiowy. Rehabilitacja nie pomaga. Blokada 1 przyniosła ulgę na 1 ,5 miesiąca. Bo drugiej blokadzie… >>

408 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam! Zmieniłam lek z Vines na Harmonet. Niestety lekarz nie uwzględnił faktu, że przepisując mi lek byłam już na tabletkach… >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...