Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zastrzyki

Jesli osoba z miażdżyca z gronkowcem oraz chorobami ukladu immunologicznego wstrzykla mi swoja krew to czy te choroby przejda… >>

323 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dusznosci .

Witam od października mam duszności ( cięzko mi sie oddycha ) Byłam juz u kilku lekarzy i nie wiedzą co mi jest. Leczono… >>

342 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tatuaż a rezonans magnetyczny

mam mieć robiony rezonans magnetyczny na kręgosłup lecz wyczytałam gdzieś że jest problem jeśli ktoś ma tatuaż.. Ja swój… >>

313 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwny bol

Witam mam 27 lat 2.dni temu zaczął się dziwny ból w okolicy nerek boli również pod zebrami oddaje mocz dość często nie boli… >>

752 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dziwny bol

Witam mam 27 lat 2.dni temu zaczął się dziwny ból w okolicy nerek boli również pod zebrami oddaje mocz dość często nie boli… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Klucie pochwy 23tc

Witam . Od jakiś 2tyg.mam sporadyczne klucie w kroczu. Tak jakby w pochwie. Jest to dziwne uczucie tak jakby klucie bol… >>

336 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy jest duże ryzyko?

Nieprzerwanie od ok 1,5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne Valette. Czasami zapomniałam którejs wziac, średnio jednej w… >>

306 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

kryształy szczawianu wapnia

Witam Po dolegliwości zakażenia dróg moczowych objawiajacych się częstym oddawaniem moczu, duże parcie na mocz bez jakichkolwiek… >>

441 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tarczyca

Witam dziś odebrałam wynik z laboratorium na tsh mój wynik to 1.55 [0.25-5] czy z wynika to ze jest tarczyca? :) >>

43 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zraniona reka

Witam mam 19lat miałem pewien incydent zranilem sb rękę. Rana jest dość głęboka Ale mięśnie aż tak nie przeciąłem I mam… >>

398 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...