Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Badania Tsh ft4 ft4 anty tpo anty tg

Witam. Czy tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg powinny być wykonane razem w jednym dniu? Proszę o odpowiedź >>

427 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tarczyca

Witam. Mam 25 lat i ostatnio czułem sie trochę osłabiony. Lekarz zlecił mi badanie tarczycy. Oto wyniki: TSH 4.79, ft3-5.08,… >>

33 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

badania tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg

Witam. czy te badania powinny być wykonane wszystkie razem: TSH, FT3, FT4, ANTY TPO, ANTY TG. za jednym pobraniem??? bardzo… >>

409 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bol

Witam, od 3 tygodni mam straszne bole z prawej strony tak jakby kolo jajnika lecz jajnik bez zmian, parcie na mocz lecz… >>

38 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból nóg

Witam od 2lat mam problem z bólem nóg a dokładnie pod kolanami w dół nawet chodzenie sprawia mi ból a po 2h chodzenia czuje… >>

501 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

USG

Witam .moze mi.ktos odczytac zdj USG CZY jest kosc nosowa czy jej nie ma?bardzo bylbym wdzieczny >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

USG

Witam W dzisiejszym dniu bylem z zona na pierwszym badaniu pranetalnym pani robiaca to badanie stwierdzila ze kosc noska… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Lekarz czy pseudo lekarz?

Witam, W temacie postawiłem tezę, ponieważ jestem mniej kompetentny w tym temacie niż Państwo, a zapewne po dyskusji uda… >>

435 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

boczne skrzywienie kregoslupa szyjnego w lewo

Jak można wyleczyć to skrzywienie? Lepsza będzie rehabilitacja czy kołnierz (a jeśli tak to jaki) >>

397 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Krew w uchu

Tydzień temu czyściłem uszy wacikiem, a tam sporo krwi, w głębi ucha i tu z brzegu. Wiem że nie poleca się wacikiem, bo… >>

397 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...