Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Palpitacje,szybki puls

Witam. We wrześniu zaczęły mi się palpitacje po wejściu na drabinę kilkustopniową(chociaż wcześniej wchodziłem tysiące razy)… >>

28 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pieprzyki z dziwną zmianą w okolicach skroni

Mam pewną zmianę od dłuższego czasu, w okolicach skroni. Nie przejmowałem się nią, więc nie wiem czy zawsze tak wyglądała… >>

46 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bol

Witam, od 3 tygodni mam straszne bole z prawej strony tak jakby kolo jajnika lecz jajnik bez zmian, parcie na mocz lecz… >>

28 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki

Mam pytanie, od początku brania tabletek (biorę już od pół roku) robiłam między opakowaniami 6 dni przerwy, ostatnia np… >>

46 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

badania tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg

Witam. czy te badania powinny być wykonane wszystkie razem: TSH, FT3, FT4, ANTY TPO, ANTY TG. za jednym pobraniem??? bardzo… >>

20 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tarczyca

Witam. Mam 25 lat i ostatnio czułem sie trochę osłabiony. Lekarz zlecił mi badanie tarczycy. Oto wyniki: TSH 4.79, ft3-5.08,… >>

33 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badania Tsh ft4 ft4 anty tpo anty tg

Witam. Czy tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg powinny być wykonane razem w jednym dniu? Proszę o odpowiedź >>

21 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Krzywa glukozowo-insulinowa

Witam. Od okresu ciąży (4 lata) leczę niedoczynność tarczycy. Obecnie jestem na euthyroxie 88. Postanowilam prywatnie zrobic… >>

29 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zraniona reka

Witam mam 19lat miałem pewien incydent zranilem sb rękę. Rana jest dość głęboka Ale mięśnie aż tak nie przeciąłem I mam… >>

29 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

prostownik kciuka

Dzień dobry. Chciałbym zapytać o rehabilitację kciuka. Miałem zerwane ścięgno prostownika kciuka. Operację zrobiłem 3 dni… >>

22 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...