Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zraniona reka

Witam obecnie mam 19 lat i miałem pewien incydent rozciolem sobie rękę na skutek czego miałem nie aż tak mocno przeciety… >>

444 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Prostatektomia

Hej, czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć coś więcej na temat tego zabiegu? Chodzę do Doktora Cieślińskiego i wiem, że jest… >>

22 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Przepuklina brzuszna

Mam pytanie czy mając przepuklinę brzuszna mogę wypić 1 kawę dziennie >>

366 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki mr i eeg córki

Corka 2.5 roku opóźnienie psych-ruchowe, skierowana na MR głowy oraz Eeg. W MR wykryto ok 4.5mm torbiel w części przysrodkowej… >>

366 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieznany powód objaw

Witam! Zażywam lek Aknenormin od ponad miesiąca i za każdym razem kiedy położę się np. na łóżku, to mam zatkany nos oraz… >>

391 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Czy jest możliwość zajścia w ciążę w moim przypadku?

Witam. Piszę z zapytaniem, a mianowicie wydaje mi się, że mogę być w ciąży? Stosunek przerywany odbył się 2 stycznia. Okres… >>

307 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rezonans magnetyczny

Witam jutro o 11 mam rezonans magnetyczny głowy z kontrastem, czy dziś mogę spożywać alkohol? >>

418 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Synacthen test

Witam, mam wykonać [censored] synacthenem. Dopadło mnie przeziębienie w tym kaszel. Ból gardła lub krtani. Czy można wykonywać… >>

300 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Przedwczesna menopauza

Witam. Moja historia jest dość skomplikowana oraz przebyła drogę diagnozowania przez wielu lekarzy. Szczerze powiedziawszy… >>

330 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nie wiem co mi jest pomocy

Witam. Od kilku miesięcy zmagam sie z poważnym problemem zdrowotnym. Zaczęło sie pewnego dnia ok 12miesięcy temu, wróciłem… >>

383 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...