Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Leki

Witam. Mam pytanie odnośnie leków ROWATINEX SPASMOLINA czy można z tymi lekami przyjmować DESMOXAN >>

22 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czym są "cienie artefaktów"?

Witam. Czym są "cienie artefaktów" na zdjęciu RTG? >>

303 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szwy- problem

Dzień dobry, mam prośbę. Miałem 2 szwy na palcu. Jeden już zdjelem, ale z drogim mam problem ponieważ nie widać nitki, która… >>

436 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zaburzenia wzroku śnieg optyczny i palinopsia

Witam, szukam pomocy dotycząceh bardzo rzadkiego przypadku dziwnych objawów wzrokowych potocznie zwane palinopsia i śnieg… >>

440 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Gastroskopia

Dzień dobry. Odebrałam wynik wycinku z żołądka. Napisane jest że w błonie śluzowej średnio nasilone nacieki zapalne. Dodatkowo… >>

324 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie TK

Zostałem skierowany przez mojego lekarza prowadzącego na badanie tomografii komputerowej głowy z powodu iż często boli mnie… >>

386 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Delirium alkoholowe.

Witam. Mam pytanie. Jakiś czas temu po kilku dniach picia w święta . Dostałem delirki alkoholowej . Zabrano mnie do szpitala… >>

469 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Morfologia

Jestem 30 letnią kobietą (167cm, 55kg) Od jakiegoś czasu (ok miesiąca) źle się czuję. Mam zawroty głowy, ból brzucha po… >>

98 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guz jądra

Witam. U mojego syna 4 letniego stwierdzono zmiane na jądrze lewym. Zrobilismy usg u radiologa i opis jest taki; W odrebie… >>

402 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki badań tarczycy

Mam 23 lata, tsh wynosi 3,79, OB 23, ft4 1.34. Mam problem z wyoadajacymi włosami, dużo śpię i szybko się męczę oraz ostatnio… >>

329 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...