Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tatuaż po operacji guza

Witam rnJestem już ponad pół roku po operacji łagodnego guza w rdzeniu w kręgosłupie, nie potrzebowałem chemioterapii jedynie… >>

408 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kontuzja barki

Witam mam pytanie przy pracy doznałem wypadku uszkodzilem bark dokładnie (naciagniecie ścięgien) L4 mam do 9. 01.2020 ale… >>

336 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Guz o treści ropnej

Dzień dobry. Od ponad dwóch lat przy krtani mam guza o treści ropnej (biopsja) ok 6mm mocno wyczuwalny w dotyku. Raz na… >>

412 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nieprzyjemny zapach ust

Witam moja 9 letnia córka od ok miesiąca cierpi na nieprzyjemny wręcz rolny zapach z ust. Myślałam że powodem są zeby .… >>

332 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból brzucha w ciąży

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży od praktycznie samego początku ciąży odczuwam ból po lewej stronie, ból nasila się podczas… >>

338 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki Badania Moczu - czy potrzebna jest konsultacja ?

W tym roku skończę 22 lata - wykonałem dzisiaj badanie moczu, jedynie na prośbę mojej dziewczyny, która miała zakażenie… >>

393 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pytanie

Dzień dobry, chciałam się poradzić w jednej sprawie. Dziś byłam na badaniu ginekologicznym w celu potwierdzenia ciąży. Po… >>

158 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Karmienie piersia

Po jakim czasie od ustapienia objawów alergicznych po zjedzeniu kiwi mogę znowu karmić dziecko piersia. Dodam że przed ciążą… >>

429 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Pierwszy seks

Hej. Ostatnio przeżyłam swój pierwszy raz ale podczas gdy chłopak wchodził we mnie strasznie mnie bolało i po 2-3mim wyjmowalam… >>

341 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Odruchy wymiotne

Witam, w sytuacjach mocnego stresu mam odruchy wymiotne, czy awiomarin może pomóc i złagodzić te objawy ? >>

351 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...