Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Szczepionka

Witam. Mam pytanie. Przed świętami byliśmy z synkiem 3 miesiące na szczepieniu na pneumokoki. Pediatra odroczyla szczepienie… >>

316 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wirus Epsteina-Barr

Witam,w 2016 roku we wrześniu przeszedłem chorobę zwaną chorobą "pocałunków" mononukleoza zakaźna,minęło już ponad 3 lata… >>

374 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jakie badania wykonać

Witam od ponad 2 miesięcy zmagam się z bulgotnaiem wzdeciami w brzuchu miałem też zielone stolce. Ciągle mam sino podkrazone… >>

315 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kaszel...

Dzień dobry, od 4 tygodni mam suchy kaszel do tego teraz mam opuchnięte tak jakby pod stanikiem(?) zastanawiam się czy to… >>

353 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciaza

Witam. 3.12.19r. współżyłam ze swoim partnerem, stosunek z prezerwatywa, wytrysk był we mnie. 12.12.19r. pojawiło się plamienie,… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wysypka zaczerwienienie

Witam mam wysypke swędzi robi się sucha występuje na zgieciach I pachwinie >>

418 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Problem zawroty glowy problemu z rownowaga rozmazany obraz przed oczami

Witam mam 26 lat od miesiaca pojawil sie problem bedac w domu od czasu do czasu mam zawrott glowy i trace rownowage ale… >>

305 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Plamienie

Witam jestem w 6 tygodniu ciazy. Nie mialam żadnych plamień. Po stosunku razem z nasiem wyplywal brązowy śluz i od tamtej… >>

33 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o radę.

Dobry Wieczór. Mam szynę gipsowa od18 grudnia od połowy palców do przed łokcia. Pęknięta kość środrecza V plus nadgarstek.… >>

389 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból głowy po ćwiczeniach fizycznych

Witam jestem 20 letnim regularnie uprawiającym sport chłopakiem wszystkie ćwiczenia zawsze wykonywałem z idealna forma nie… >>

360 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...