Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w lewym boku

Od jakiegoś tygodnia dokucza mi ból w lewym boku pod żebrami, ból promieniuje do pleców, czasem wchodzi między łopatki.… >>

407 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Beta HCG 263.9 to ktory tydzien ciazy >>

26 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bakterie w moczu w ciąży

Dzień dobry, w badaniu ogólnym moczu otrzymałam wynik Bakterie <150 (+). Czy jest konieczna natychmiastowa wizyta u lekarza?… >>

314 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik badania AMH

Witam, Proszę o informację czy są jakieś szanse na zajście w kolejną ciążę przy wyniku AMH 0.031? Jak tak to czy trzeba… >>

333 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Oczy - pękające naczynka

Witam, mam problem z oczami a dokładnie z naczyniami w oku, byłem u okulisty i wzrok mam dobry, ciśnienie również, pękają… >>

367 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jaki rodzaj zaburzeń odżywiania

Witam od 5 miesięcy praktycznie nic nie jem a jak zjem to wymiotuję. W ciągu roku schudłam 40 kg. Obecna waga 90. Nie mam… >>

434 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Ból przy kości ogonowej

Hej!rnrnDzisiaj chciałem zrobić parę wykroków, ale przy 3. powtórzeniu dopadł mnie ból przy kości ogonowej. Wiadomo co to… >>

365 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie endoskopowe -prośba o ocenę

Witam Od ok 5 miesięcy mam uczucie jak by coś było w dolnej części gardła ponizej jabłka Adama .Porównać t można do drapania,łaskotania… >>

376 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pierś

Z badania wyszło mi że w piersi prawnej w kgz wewnątrztrzustkowyodcxynowy węzeł chłonny o szerokiej korze i o zachowane… >>

346 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Trzustka

Z badania wyszło mi ze w głowie trzustki hiperechogenoczna zmiana ogniskowa o wym 8*5mm co to znaczy >>

317 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...