Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pomoc

Witam mam powiększony węzeł chłonny pod żuchwą przed świętami byłam u lekarza dał antybiotyk i mi troszkę zeszło nawet zaczol… >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pomoc

Witam mam powiększony węzeł chłonny pod żuchwą przed świętami byłam u lekarza dał antybiotyk i mi troszkę zeszło nawet zaczol… >>

378 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

WZW typu B - sauna i morsowanie

Dzień dobry,rnrnczy będąc zarażonym WZB B (faza nieostra - bez objawów) można korzystać z sauny i morsować? rnrnPozdrawiam >>

410 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból(?) oczu

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam pewien problem z oczami. Nawet nie wiem zbytnio jak to określić, żeby wpisać w google.… >>

291 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wrzód

Witam. rnMam problem z prawdopodobnie wrzodami. Znajdują się one pomiędzy piersiami i zawsze rosną przed miesiączka. Wypływa… >>

387 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Ból serca u 14 latka.

CześćrnMam 14 lat i od 3 tygodni boli mnie w klatce piersiowej po lewej stronie. rnCzy to poważne, czy brak witaminy, czy… >>

412 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból serca u 14 latka.

CześćrnMam 14 lat i od 3 tygodni boli mnie w klatce piersiowej po lewej stronie(w okolicach serca. rnCzy to poważne, czy… >>

424 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania na konferencję

Dzień dobry! Jesteśmy studentkami psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Przeprowadzamy badanie dotyczące obecności czynników… >>

323 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z klatką piersiową i zębatym prawym

Witam, mam problem z klatką piersiową a dokładnie w okolicach mięśnia piersiowego większego, podczas treningów nie czuje… >>

378 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z oczami u 28 latka

Dzień dobry, chciałbym zdiagnozować swój problem z oczami, staje się to dość uciążliwe, ponieważ non stop pękają mi nowe… >>

313 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...