Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problemy żołądkowe

Od 2dni wymiotuję niemoge nic jeść i pić bo zwracam, ponadto jak za szybko wykonuje czynność mdli mnie osłabienie organizmu… >>

376 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam, moje pytanie dotyczy prawdopodobieństwa zapłodnienia. Jestem kobietą i niecały miesiąc temu rozpoczęłam współżycie… >>

82 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Silny ból

Witam serdecznie. Kobieta lat 32. 31 grudnia dopadła mnie tzw jelitówka. Przynajmniej tak mi się wydawalo. Przez dwa dni… >>

373 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Leukocyty

WitamrnCzy na podstawie badania krwi a mianowicie na podstawie leukocytów 14,2 x10(9)/L można stwierdzić że ktoś jest alkoholikiem?rnCzy… >>

297 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból pleców

Witam. Od 7 lat zmagam się z pewną dolegliwością,a mianowicie z bólem w plecach, po prawej stronie (okolice nerki). Wszystkie… >>

28 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta hcg

Witam czy wynik beta hcg 624,70 oznacza ciąże? >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie USG

Witam, W ostatnim czasie byłem na prywatnym USG układu moczowego u radiologa. Jednak zanim radiolog zaczął badań układ moczowy… >>

676 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Staramy się o dziecko. Planowana miesiączka miała być wczoraj. [censored] pozytywny, beta jednak wynosi jedynie 29.… >>

31 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Złamane żebro

Witam. 4 dni temu na lodowisku miałam wypadek i przewróciłam się na głowę (konkretnie potylicę). Z powodu utraty przytomności… >>

362 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

płukanie uszu

Witam, mam pytanie w imieniu ciężarnej kuzynki. Ona ogólnie dość łatwo panikuje a w ciąży wszystko jej się nasiliło. Zatkało… >>

402 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...