Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wyrostek czy jelitowka

Od 2 dni strasznie boli mnie brzuch mam równiez biegunkę dużo czytalem o zapaleniu wyrostka robaczkowego i teraz się boję… >>

460 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Napadowe pieczenie twarzy

Dzień dobry. Moim problem jest napadowe bardzo mocne dzienne pieczenie policzków( w tym miejscu temperatura dochodzi do… >>

416 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Silne bóle głowy

Witam od jakiegos czasu miewam silne bóle głowy zlokalizowane przy skroniach te trwaja nawet kilka godzin do calego dnia… >>

471 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Limfocyty

Zrobiłam badania, wyszło że mam podwyższony poziom limfocytów 50%. Norma jest do 45%. Czy to coś poważnego? >>

411 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kompletne osłabienie

Witam, od rana mam problem z samopoczuciem. Otóż jestem na tyle osłabiona, że nie mogę stać, chodzić (trasa do łazienki… >>

606 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle głowy i duszności

Witam. Od jakichś 4 miesięcy dręczą mnie bóle głowy i duszności. Ból głowy jest tępy i promieniuje do skroni co powoduje… >>

611 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciągłe zimno i brak apetytu

Witam moja mama lat 71od dwóch dni oczuwa ciągle zimno i brak apetytu zimno na tyle że musi się położyć do łóżka kilkakrotnie… >>

436 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciągłe osłabienie

Witam, Od jakiegoś czasu męczy mnie kaszel z lekką wydzieliną. Ogólnie jestem osłabiona. Ciągła gorączka 38*C. Jestem już… >>

492 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacja wynikow morfologi

Witam. Proszę o interpretacje wynikow morfologii. hematokryt 48.9 norma 42-54 hemoglobina 16.2 norma 13.5-17.5 erytrocyty… >>

487 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy dziecko 4,5lat może korzystac z sauny w czepku pływackim?

Witam serdecznie, Ojciec z córką 4,5 lat przebywa na basenie pół dnia. Dziecko razem z ojcem wchodzi także na saunę. Córka… >>

515 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...