Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Kiedy powinna ustąpić angina bakteryjna

Dzień dobry, choruje na anginę bakteryjną i od 3 dni biorę antybiotyk. Gorączki już nie mam ale migdałki dalej są mocno… >>

415 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Niemożność oddychania

Witam, kilka dni temu obudzilem sie z uczuciem jakby cos w klatce piersiowej mnie chamowalo i nie pozwalalo mi prawidlowo… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Podwyższone AST u dwuletniego dziecka

Dzień dobry, Podczas kontrolnych badań wyszło podwyższone AST u dwu i pół letniego synka. Wynik z badań to 62 - norma dla… >>

422 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

skierowanie

pracuje na kopalni 20lat fizycznie od dłóższego czasu mam problem z kregosłupem chciałem sie ratowac u rechabilitanta (kreglaza)… >>

395 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy mogę się zarazić?

Czy mając "bardzo bliski kontakt" z kobietą, która kiedyś przeszła zapalenie opon mózgowych, można się czymś zarazić? (Osoba… >>

414 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Niewiem co mi jest

Mam te same objawy co ten Pan nizej, i chcialbym dodac ze mam 23 lata nigdy nie chorowalem 5 dzien boli mnie brzuch takie… >>

418 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja wynikow badan krwi

witam serdecznie, uprzejmie prosze o analize moich wynikow krwi, kobieta 38 lat. leukocyty 4,70 erytrocyty 4,40 hemoglobina… >>

378 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powiekszone wezly chlonne

Jaka jest przyczyna powiększonych węzłów chłonnych na szyi? Witam. Mam pytanie. Od ponad 2 miesięcy mam powiekszone wezly… >>

390 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Torbiele zatoki szczękowej

Miałam usuwane torbiele zatoki szczękowej endoskopijnie. Od zabiegu minęło 6 dni a w poniedziałek miałam wyciągane tampony… >>

434 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból kręgosłupa.

Witam. Proszę o opinię na temat mojego opisu zdjęcia RTG: Dane kliniczne : zespół bólowy, spondyloarthrosis def obserwacja… >>

730 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...