Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wścieklizna - nikt nie chce mi zrobić szczepionki

Dzień dobry, proszę o poradę. Od sobotniej nocy trwa mój koszmar. Zostałam podrapana do krwi po wewnętrznej stronie lewej… >>

704 Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Stomatologia 7latek

Witam, Proszę o opinie w/w sprawie. Okazało się że u 7latka w stałej lewej górnej 6 zachodzi potrzeba leczenia kanałowego.… >>

453 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań przeciwciała hbs

Co oznacza wynika badania:rnPrzeciwciała hbs 24rn< 10> 10 miu/ml reaktywny >>

461 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pogłębiający się ból i znaczne ograniczanie ruchowe

Witam, moje objawy zaczęły występować 2 miesiące temu od drętwienia stóp. Następnie leżałem 10 dni w szpitalu na Oddziale… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania na nosicielstwo

Dobry wieczór, ja tylko z takim błahym zapytaniem. Staram się o pracę w firmie, która zajmuje się produkcją żywności, wiec… >>

457 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pasożyty

Chciałabym wykonać badania na pasożyty w organizmie lecz nie wiem jak i gdzie je wykonać . Czy potrzeba skierowania oraz… >>

492 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Guzki na nodze

Witam od paru lat mam na lydce z przodu dwa guzki pod skórą w odleglosci ok 7cm od siebie!!! pojawiaja sie gdy zginam staje… >>

439 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

WZW B

Witam, Podczas ciąży zrobiono mi badania na antygen hbs i wynik wyszedł dodatni. Nigdy nie przechodziłam najmniejszego nawet… >>

459 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jęczmień

Dzień dobry. W niedzielę zaczął mi wychodzić jęczmień, od wczoraj zaczęła wypływać z niego ropa. Przemywam oko rumiankiem.… >>

468 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

co to może być??

Witam mam 33 lata, do listopada 2018 r. byłem zdrowy jak ryba (ciśnienie krwi całe życie 120/80). W listopadzie ubiegłego… >>

486 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...