Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pasożyty

Chciałabym wykonać badania na pasożyty w organizmie lecz nie wiem jak i gdzie je wykonać . Czy potrzeba skierowania oraz… >>

39 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

brak blizny po szczepionce

Witam po szczepionce przeciwko gruźlicy nie została mi blizna wszędzie jest napisane że powinna być w rodzinie też wszyscy… >>

20 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

plamka na skórze

Witam zauważyłam taką plamkę na skórze w okolicach dekoltu, jest wielkości około 1cm, o nieregularnych brzegach, jednolitego… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nadcisnienie

Witam. Proszę o udzielenie mi informacji. Mam nadciśnienie i mam przepisane lek który mam brać cały czas i captopril doraznie… >>

50 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wścieklizna - nikt nie chce mi zrobić szczepionki

Dzień dobry, proszę o poradę. Od sobotniej nocy trwa mój koszmar. Zostałam podrapana do krwi po wewnętrznej stronie lewej… >>

81 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Kompletne osłabienie

Witam, od rana mam problem z samopoczuciem. Otóż jestem na tyle osłabiona, że nie mogę stać, chodzić (trasa do łazienki… >>

137 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle kolan

Witam. Od ponad miesiąca mam bóle kolan. Są to uciski wymuszające lekkie ugięcie kolana. Pojawiają się też bóle od góry… >>

138 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Bóle głowy i duszności

Witam. Od jakichś 4 miesięcy dręczą mnie bóle głowy i duszności. Ból głowy jest tępy i promieniuje do skroni co powoduje… >>

97 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam, 3 lata temu urodziłam córkę, karmiłam piersią tylko 1 msc. Wciąż nie mam okresu. Byłam u 3 ginekologów i każdy powiedział… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Witam moj okres wystepowal regolearnie 13 dni temu mialam kontakt z mezczyzna najpierw byly pieszczoty potem doszlo do krotkotrwalego… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...