Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Brzydki zapach ktory sam sie ulatnia

Nie chodzi mi o gazy, a cuchnący zapach którego nie można zatrzymać. Wystarczy że wokół mnie pojawi się obca osoba i zaczyna… >>

396 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Rak jelita odbytnicy

Witam mój mąż ma raka jelita odbytnicy z przerzutami do wątroby węzły chłonne czyste ogólny stan dobry .Męczą go biegunki… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Analiza wyników TK klatki z kontrastem

Proszę o analizę wyników TK z kontrastem: Drobny bliznowaty pozapalny guzek wlk. 2mm obwodowo w S2P - bez znaczenia . Wąskie… >>

383 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja usg stopy

miałem usg stopy z powodu ciągłego bólu oto wynik: Powierzchowne nadżerki chrzęstno-kostne w obrębie kości klinowatych i… >>

392 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Toxoplazmoza

Witam robilam sobie badanie toxoplazmozy w 12 tyg ciazu i wykazalo igg 190.8 gdzie =1.0=30 reaktywny a IGM 1.650 gdzie 0.8=1.0… >>

402 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

EGFR

Witam, mam 27 lat i choruje na cukrzyce typ.1 od 16 lat. Mój problem polega na tym że po ostatnich badaniach kontrolnych… >>

418 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Witam

Czy mam jechać z dzieckiem 13 miesiecznym do szpitala jeżeli zjadł trochę pasty do zębów wybielajacej colgate max White? >>

20 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Duszność

Witam, Od jakiegoś czasu przy lekkim wysiłku a nawet machnięciu ręką tlen z płuc automatycznie wychodzi, robi mi się duszno… >>

442 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problemy ze zwykłym funkcjonowaniem

temu Witam, mieszkam w UK dwa tygodnie temu zmarła moja mama. Załamałem się przez to i zacząłem pić alkohol, trwało to sześć… >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Oczy

Prosze o porade .wczoraj mialam mezoterapie twarzy i lekarz ostrzyknal mi oczy light eyes ultra tak twierdzi i juz w trakcie… >>

92 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...