Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ciaza

Witam. Mam pytanie. Bo nie ma mnie aktualnie w Polsce. I nie mogę się umówić do Pana. Ostatni stosunek był 29 lipca do tej… >>

569 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

tarczyca?

Od prawie 4 miesięcy czuję sie bardzo osłabiona i mam powiększone węzły chłonne szyjne, plus ból mięśni głownie ud, suchość… >>

14 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Boli brzucha

Witam boli mnie brzuch w całej dolnej części . Borykam się z tym problemem już ok 3 lat badanie kolonoskopi wykonane nic… >>

648 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Obce cialo w zębie.

Po wizycie u stomatologa leczeniem dokanałowym, okazało sie że kawałek druta utknął w kanale zęba, tak mi powiedział stomatolog… >>

520 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Hiv wzw hcv

Witam. Dzis pomogliśmy z mezem 80letniej kobiecie - wychodzac z autobusu upadla. Miala zdarta skore z palca. Podczas opatrywania… >>

665 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Lecytyna

Dzień dobry,rnCzy zażywanie regularne lecytyny jest w stanie zwiększyć koncentrację i pamięć? Słyszałem różne opinie i nie… >>

585 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dlaczego tak mi się dzieje?

Witam, mianowicie od pewnego dłuższego czasu w ciągu dnia, zaczyna się już z rana stopniowo coraz bardziej puchną mi uda,… >>

620 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

zęby

dzien dobry mam problem z zębem jest ulamany jestem w 5 miesiacu ciazy przed ciaza go leczylam zastosowalam sie do zalecen… >>

595 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Skurcze ścięgien

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu miewam bardzo silne skurcze ścięgien w nogach. Pojawiają się zazwyczaj w nocy, ale zdarzało… >>

609 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Morfologia

Witam, proszę o interpretację wyników morfologia ponieważ bardzo mnie zaniepokoily. Do hematologa mam za tydzień. Usg jamy… >>

693 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...