Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból prawej strony gardła, ucha i szczęki

WitamrnOd paru dni boli mnie prawa tylnia część szczęki przy otwieraniu ust, a podczas przełykania prawa strona gardła i… >>

521 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szycie rany

Witam. W sobotę tj. 13.10 rozciełam w pracy palec wskazujący nożem do tapet. Byłam na sorze, ale pielęgniarka stwierdziła… >>

617 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czerowny obszar na języku

Zauważyłem powstaniego takie obszaru na moim języku. Co to może być? Czy powinno mnie to martwić? https://imgur.com/a/eZfnyel >>

683 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja pilne

Witam serdecznie brałam zastrzyk antykoncepcyjne deproveran 10 powina zrobic A zrobilam 5 dni puzniej czy zastrzyk dziala… >>

628 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zespół klippla-trenaunaya

Witam, rnrnprosiłbym o kontakt do kogoś, kto zmagał się z tą chorobą. Szukam specjalistów, sposobów leczenia i wszelkich… >>

483 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Grzybica penisa

Witam Obawiam się że mam długimi latami nieleczoną grzybicę penisa, to moja diagnoza bo zauważyłem czarne plamy i chrosty… >>

683 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Badanie usg piersi wynik

Dzień dobry, odebrałam badanie USG, proszę o pomoc w interpretacji, chirurg onkolog za kilkanaście dni a ja odchodzę od… >>

557 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prawdopodobnie wypity cleaner do paznokci

Witam synek 8 miesięcy prawdopodobnie napił się cleaner do paznokci firmy neo nail co robić ? Nie jest pewa ogólnie czy… >>

609 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pęcherz na kciuku

Witam, od pewnego czasu pojawił mi się dziwny pęcherz na kciuku, nie mam pojęcie co to może być. Z tego co pamiętam to nic… >>

658 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Biały paznokieć

Witam, ostatnio zauważyłem, że na palcach u rąk na końcu paznokcia jest biała część, jakby pasek i nie mam tutaj na myśli… >>

780 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...