Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wydzielina w gardle i zatkany nos

Od dwóch lat mam problem ze ściekającą wydzieliną z gardła, a od czerwca dodatkowo z zatkaną naprzemiennie jedną dziurką… >>

667 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Prośba o konsultacje

Dobry wieczór. Chciałam prosić Państwa o pomoc. Od miesiąca moja babcia leży w szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Białej. Lekarze… >>

683 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to borelioza ?

Witam.Mam 22 lata.4 października wieczorem ,złapał mnie ból w klatce piersiowej,uczucie duszności,szybkie bicie serca,uczucie… >>

1.0K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Program do gabinetu lekarskiego

Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się poszukując odpowiedniego programu do swojej praktyki lekarskiej. Jak dotychczas moim… >>

678 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Krew

Witam od ponad 3 miesięcy boli mnie brzuch. Mam świąd odbyutu gazy oraz zauważyłem krew w kale. Czuję jak by mój brzuch… >>

681 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

menopauza

Proszę o analizę moich wynikow.Mam 52 lata,od czterech miesięcy nie mam miesiączki.LH-37,88 mIU/ml faza folikularna 2,4-12,6… >>

580 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powiekszajacy się brzuch u męszczyzny

Jestem męszczyzną w wieku 30 lat i od ok 2 miesięcy zauwazam ze moj przuch z dnia na dzień się powiększa, przez caly czas… >>

569 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nieustajace plamienia

Od ponad pol roku mam planienia przed miesiaczka czasem dwa tygodnie czasem tydzien a czasem dzien lub dwa przed,oraz wydluzajace… >>

640 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Bóle brzucha mdłości

Witam mam 26 lat borykam się z zapaleniem żołądka od marca po gastroskopi od tygodnia mam mdłości bóle brzucha brak apetytu… >>

578 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle brzucha mdłości

Witam jestem Kinga mam 26 lat rnW marcu robiłam badania gastrologiczne wyszło ze mam zapalenie żołądka teraz od kilku dni… >>

610 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...