Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Proszę o interpretacja wyników TK kardio tetnice wieńcowe

Dzień dobry proszę o interpretację wyników TK kardio-tętnice wieńcowe -calcium score wg skali Agatston 0 -LM -bez uchwytnych… >>

316 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dlaczego tak mi się dzieje?

Witam, mianowicie od pewnego dłuższego czasu w ciągu dnia, zaczyna się już z rana stopniowo coraz bardziej puchną mi uda,… >>

181 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Bezpłodność?

Witam. Od dłuższego czadu staramy się z partnerem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Jakiś czas temu podczas rutynowego… >>

181 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak tematu ,

Witam , Mam 23 lata i mam problem z swoim samopoczuciem , Sprawa wygląda tak ,jakiś rok temu byłem na wieczorze kawalerskim… >>

225 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Krew

Witam od ponad 3 miesięcy boli mnie brzuch. Mam świąd odbyutu gazy oraz zauważyłem krew w kale. Czuję jak by mój brzuch… >>

182 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Powiekszajacy się brzuch u męszczyzny

Jestem męszczyzną w wieku 30 lat i od ok 2 miesięcy zauwazam ze moj przuch z dnia na dzień się powiększa, przez caly czas… >>

129 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Program do gabinetu lekarskiego

Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się poszukując odpowiedniego programu do swojej praktyki lekarskiej. Jak dotychczas moim… >>

156 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Biały paznokieć

Witam, ostatnio zauważyłem, że na palcach u rąk na końcu paznokcia jest biała część, jakby pasek i nie mam tutaj na myśli… >>

176 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to borelioza ?

Witam.Mam 22 lata.4 października wieczorem ,złapał mnie ból w klatce piersiowej,uczucie duszności,szybkie bicie serca,uczucie… >>

338 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czyżby to poważna choroba układu nerwowego?

Witam. Chciałbym przedstawić swoje objawy, które pojawiły się kilka tygodni temu. Jednym z najważniejszych jest: mrużenie… >>

156 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...