Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Bóle brzucha mdłości

Witam jestem Kinga mam 26 lat rnW marcu robiłam badania gastrologiczne wyszło ze mam zapalenie żołądka teraz od kilku dni… >>

614 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak tematu ,

Witam , Mam 23 lata i mam problem z swoim samopoczuciem , Sprawa wygląda tak ,jakiś rok temu byłem na wieczorze kawalerskim… >>

662 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból głowy

Boli mnie głowa już prawie od tygodnia.. To jest ćmiący ból przeważnie z prawej strony .. Ale czasem zmiania się na lewą..… >>

44 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

MR głowy

Ostatnio miałam robiony kontrolny MR głowy z powodu jakichś tam niegroźnych zmian. Po odebraniu wyników dowiedziałam się,… >>

505 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Krwawienie z odbytu

Witam od jakiś 3 lat zmagam się z krwawienie z odbytu,krwawienia występują co miesiąc/2 i trwają kilka dni.zaczyna się od… >>

600 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Proszę o interpretacja wyników TK kardio tetnice wieńcowe

Dzień dobry proszę o interpretację wyników TK kardio-tętnice wieńcowe -calcium score wg skali Agatston 0 -LM -bez uchwytnych… >>

1.1K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bezpłodność?

Witam. Od dłuższego czadu staramy się z partnerem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Jakiś czas temu podczas rutynowego… >>

654 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czerwone zamiany na twarzy

Witam, od ok. 3 lat zmagam się ze zmianami na twarzy. Jest ona bardzo zaczerwieniona (miejscami jest purpurowa i wygląda… >>

557 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Bóle plecy i ramiona

Witam, mam bóle w okolicy łopatek, bolą mnie też ręce i barki, ból jest przemienny (nie charakteryzuje go jedno miejsce).… >>

517 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Plamy w pachwinach

Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc. Od kilku dni odczuwam lekkie swedzenie w pachwinach, czasami rowniez w okolicach… >>

623 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...