Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czuje się rozpalony lecz gorączki brak

Witam, mam 25 lat od któregoś roku wstecz gdy przychodzi jesień oraz zima często mam objawy przeziębienia lub grypy, czyli… >>

592 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań

Witam mam problem moje wyniki krwi to PDW-17,2. MPV 12,7 P-LCR 47,0 BOJE SIĘ POMOCY CO TO OZNACZA >>

82 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy coś z sercem ?

Otóż mam następujące objawy : puls 92 w wieku 20 lat, kołatanie serca, czesto musze brac głębokie wdechy gdyz ciezko mi… >>

634 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Uciążliwy ból żołądka

Od ok. dwóch lat mam problem z uciążliwym bólem żołądka. Ból pojawia się głównie po jedzeniu, chociaż nie rzadko także na… >>

615 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Paznokiec

Witam otóż uciołem sobie paznokcia nożem kuchennym i bardzo mnie teraz boli krew leciała mi ponad 20 min i nie wiem co robić… >>

605 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wysypka na skórze głowy

Witam, Na skórze głowy z tyłu pod włosami pojawiła mi się wysypka. Jest ona podobna do ugryzień przez komara i również swędzi.… >>

646 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy moje piersi w końcu urosną?

Witam, Mam 30 lat. W wieku 15 lat zachorowałam na anoreksję. Bardzo długo zmagałam się z tą chorobą. Okres wrócił mi dopiero… >>

571 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Kulka w odbycie, jak ją wyjąć?

Witam, nie będę owijać w bawełnę. Otóż sytuacja wygląda tak - wsadziłem sobie naolejoną oliwką do ciała kulkę do odbytu,… >>

610 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rezonans Magnetyczny

Witam. Jak mam interpretować ten wynik MR? Czego mogę się spodziewać? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Oto wynik… >>

520 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tarczyca

Czy moje wyniki są poprawne? TSH 1,990IU/ml (0,270-4,200); FT3 3,02pg/ml (2,00-4,40); FT4 1,25ng/dl (0,93-1,71); anty-TPO… >>

46 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...