Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Gynoxim Optima wpadła mi do toalety

Witam używam tabletki na grzybice Gynoxim Optima podczas użycia pigułki wpadła mi ona do toalety umylam ja płynem do higieny… >>

442 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pomocy !

Witam. Od wczoraj pojawiły się bóle na górze z prawej strony brzucha tak bardziej z boku. Ból określam jako kłujący jak… >>

162 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dbanie o otwartą rane po torbielu włosowatym .

Witam tydzien temu mialam operacje usunięcia torbiela włosowatego . Otrzymałam znieczulenie podpajeczynówkowe i wszystko… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik wycinka szyjki macicy

Wynik wycinka szyjki macicy: Nadżerka gruczołowa, dysplazja stopnia dużego. Koilocytoza (M-14110 T-83000)rnrnCo to znaczy?… >>

404 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Podejrzane znamię

Dobry wieczór. Proszę o pomoc i odpowiedz. Mam 37 lat. Od 12 lat mam znamię, które jest podejrzane. Na początku było ona… >>

454 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

nadmierne pocenie

Witam od jakiegoś czasu nadmiernie pocę się w okolicach odbytu i pachwin nie wiem już jak mam sobie z tym radzić bardzo… >>

521 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

"Pokrzywka" na ciele

Od około 3 tygodni wyskakuje mi na ciele czerwona wysypka, wyglądająca jak "pokrzywka". Strasznie swędzi, a kiedy drapie… >>

408 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

oddawanie krwi

Zażyłem dziś no-spe na wzdęcia a jutro oddaję honorowo krew i tu moje pytanie czy mogę bez przeszkód oddać krew? >>

399 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Niegojące się rany.

Dzień dobry. Syn 8 lat ma zmiany na skórze widoczne na zdjęciach. Są to rany które nie chcą się goić. Na początku były zmiany… >>

441 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Silny ból prawego jajnika

Witam serdecznie, Przez dwa tygodnie odczuwałam bardzo silny ból prawego jajnika.Ból odczuwałam przy dźwiganiu, chodzeniu… >>

393 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...