Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

uraz ścięgna achillesa

Witam.Doznałam urazu ściegna achillesa.Nogę zaopatrzono w gips na 4 tygodnie.Po zdjęciu gipsu lekarz kazał chodzić na podwyzszonym… >>

441 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zapalenie spojówek

Dzień dobry. Od 25 lat mam zapalenie spojówek. Od wieku 17 do 20 lat starałem sie znaleść specjaliste który odkryje przyczyne.… >>

395 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nerwica hipochondryczna

Witam. Czy wmawianie sobie kilku chorób i odczuwanie ich objawów to nerwica lub hipochondria? >>

580 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nerwica hipochondryczna

Witam. Czy wmawianie sobie kilku chorób i odczuwanie ich objawów to nerwica lub hipochondria? >>

480 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wścieklizna

Czy ptaki mogą zarażać wścieklizną? >>

448 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Hipohindira/nerwica

Czy wmawianie sobie jakiejś choroby i odczuwanie jej objawów to hipochondria/nerwica? >>

637 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Krzywa cukrowa

Witam proszęo analizę wyników. Cukier na czczo 86 po godzinie 147 po dwóch godzinach 160. Wg laboratorium normy na czczo… >>

410 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pokrzywka z obrzekami twarzy

Witam od dwóch lat borykam sie z pokrzywką ale z tym da sie żyć niestety raz na dwa tygodnie pojawia sie obrzek twarzy ,warg… >>

512 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam. Od jakiegoś czasu przyjmuje Pregna start i ovarin jednocześnie. Staramy się o dziecko. 4 dni temu powinnam dostać… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Candida albicans

Witam,rnNystatyna jest odpowiednim lekiem na przerost w jelitach candidy albicans? Mam pewne wątpliwości, bo wyczytałem,… >>

435 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...