Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Rezonans magnetyczny

Witam.rnMam skierowanie na badanie MRI . Mogę je wykonać w 2 pracowniach.Jedna pracuje aparatem GE Signa Explorer Elite… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Osłabienie, puchniecie kończyn, brak koncentracji,biegunki

Witam.szukam porady na forum ponieważ mieszkam na wsi A w naszej przychodni zmienił się lekarz rodzinny który raczej wygrał… >>

384 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy to udar słoneczny u dziecka?

Witam córka dzisiaj wróciła ze szkoły z bólem głowy pod wieczór miała 38stopni gorączki podałam pyrosal po godzinie nadal… >>

412 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problemy skórne tylko pod kolanami

Witam, Od dwóch lat mam problem ze zmianami skórnymi ale tylko i wyłącznie pod kolanami. Od razu sączy się krew jak raz… >>

454 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

HPV

Wykryto u mnie bakterie HPV. Aktualnie jestem w UK. Z zaleceń tutejszych lekarzy mam czekać na powtórzenie badań które mają… >>

613 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Holter po kardiowersji

Dzień dobry. 3 czerwca trafiłam do szpitala z tętnem ok.260 uderzeń na minutę. Miałam wykonaną kardiowersję. Moje problemy… >>

444 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

różyczka w ciąży

Witam, właśnie odebrałam wynik różyczki i jestem przerażona, jestem w 26 tyg ciąży, proszę o interpretację wynikurnPrzeciwciała… >>

384 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania hormonów

Mam 25 lat. Odkąd pamiętam borykam się z lipo/ginekomastią, lecz dopiero niedawno odkryłem, że u mnie ten problem występuje.… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kolano rzepka

Witam dostałam wynik tomografii z kontrastem kolana, bo boli i trzeszczy dłuższy czas mam 31lat. Badanie było robione we… >>

467 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża 18 tydzień-globulki

Witam, w cytologii wyszło mi zapalenie dlatego otrzymałam od swojego ginekologa receptę na globulki Macmiror Complex 500.… >>

395 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...