Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Epilepsja

Witam. Mam 23 lata, w maju wykryto u mnie epilepsje. Od tamtego czasu biorę leki, narazie jestem na etapie ich ustawiania.… >>

433 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy mogę być w ciąży?

Ostatnią miesiączkę miałam 13.05., wcześniejszy 18.04., a jeszcze wcześniej 23.03. Okres mam średnio co 25-26 dni. Na czas… >>

27 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Neo

Witam co oznacza kilkanascie drobnych normoechogenicznych zmian ogniskowych o wymiarze 11mm rozsianych w obrebie prawie… >>

435 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Padaczka

Witam. Mam 23 lata, w maju wykryto u mnie epilepsje. Od tamtego czasu biorę leki, narazie jestem na etapie ich ustawiania.… >>

444 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plama czerwona na rece

Witam, moja mama na czerwona plamę na ręce, mówi że boli trochę jak opryszczka ale nie wiemy co to jest, wygląda jakby coś… >>

582 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

MEDYCYNA PRACY

itam forumowicze mam zapytanie choruje na epi od 1 roku biorę regularnie leki bez ataków wyniki okej. Moje pytanie brzmi… >>

457 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam od 28.05 do 06.06 zazywalam duphaston na wyregulowanie okresu 1x1 tabletce. Dziś mija 10 dni od ostatniej tabletki… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Odcisk stopa

Witam, zwracam się z problemem znajdującym się na stopie już od miesiąca. Byłem u podologa, który stwierdził że jest to… >>

615 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usg złe wyniki

Mam pytanie bardzo proszę o pomoc z wyniku usg brzucha wyszło mi:pęcherzyk żółciowym :bez złogów z zgrubieniami polipowatymi… >>

423 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ryzyko zajścia w ciążę.

Witam. Dwa dni temu z moim facetem dotkaliśmy się w miejscach intymnych. On poczuł moją mokrą łechtaczķę, i powiedział też… >>

32 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...