Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy doszło do zapłodnienia

Witam mam dwa pytania czy istnieje ryzyko że jestem w ciąży jeżeli Kochałam się w prezerwatyw ze swoim chłopakiem około… >>

392 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

czy jestem w ciąży

witam 17 dni po miesiączce kochałam się przy cyklu 25 lub 26 ostanio odczuwam ból brzucha i kucie jajnika i a mam powyżona… >>

99 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zylaki

witam. miałam badanie USG dopiero. u nas w małym miasteczku lekarze nie dużo mówią o leczeniu prywatnym raczej wybieraja… >>

439 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki histopatologiczne

Po cytologi w której wyszło bardzo silny odczyn zapalno-regeneracyjny oraz obecne komórki z cechami ASCH i podejrzenie HSIL.… >>

374 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Ja:rnrnCykle sa co 32-35 dni ostatni okres mialam 21 kwiecień.Robilam 3 testy ostatni dzis rano .Wszystkie negatywne.Mam… >>

64 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam rnCzy w pierwszy dzień płodny można zajść w ciążę jak chłopak zostawił nasienie 4dni przed owulacja dzień po owulacji… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zdjęcie rtg

Bardzo proszę o opisanie mojego zdjęcia rtg. od roku mam sine pod oczami jak i powieki. zdjęcie zatok https://zapodaj.net/b351a16461fb6.jpg.html >>

505 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziecko

Czy uplawy u małej dziewczynki z pochwy to normalne? >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki b

Mam 26 lat moje wyniki badań chormonalnych i tarczycyrnProlaktyna 26,7rnProgesteron 0,437rnFSH 57,6rnESTRADIOL 64,12rnLUTEOTROPINA… >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Planowany okres mam na 3 -4 czerwca dziś mój partner doszedł we mnie. Czy mogę zajść w ciążę ? Dodam zdjęcie poprzednich… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...