Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Hormony Tarczycy - Proszę o merytoryczną informacje co wynika z tych badań i jakie powinienem wykona

Witam,[censored] [censored] Źle się czuje od około tygodnia,[censored] dostałem od lekarza rodzinnego skierowanie na badania(Hematologia,[censored]… >>

368 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czlonek

Witam mam problem iż ostatnio każda partnerka narzeka na ból podczas stosunku,[censored] miałem zawsze trochę skrzywionego… >>

557 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Penis

Witam mam problem z wykrzywieniem członka w dół,[censored] praktycznie od zawsze tak mialem ale ostatnio moja partnerkę… >>

565 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wysypka i opuchlizna stawu skokowego

Witam,[censored] Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może miał podobny problem.[censored] Pojawila mi sie drobna wysypka… >>

402 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Stopa

Po operacji stawu skokowego pienty i stopy nie moge wyprostowac stopy z kostek leci cos jak ropa z krwia juz [censored]5… >>

450 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wynik badania

Witam jestem [censored]34[censored] letnia kobieta bez nałogów.[censored] Parę dni temu zrobiłam badania pakiet tarczycowy… >>

421 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tajemnica lekarska

Witam,[censored] bardzo proszę o pomoc.[censored] Otóż mam pytanie,[censored] czy lekarze w przychodni MSWiA mają wgląd… >>

451 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Tajemnica lekarska

Witam,[censored] bardzo proszę o pomoc.[censored] Otóż mam pytanie,[censored] czy lekarze w przychodni MSWiA mają wgląd… >>

373 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania w kierunku plodnosci

Dzień dobry [censored].Moja P [censored]. ginekolog po obejrzeniu badań stwierdziła [censored], że nie zajdę w ciążę [censored].… >>

372 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to stan przedcukrzycowy

Dzień dobry.Jestem w [censored]26[censored] tyg ciąży i ostatnio wykonałam test obciążenia glukozą.[censored] Oto moje wyniki:[censored]… >>

387 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...