Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

[censored] Dzień dobry,[censored] [censored] Mam pewien problem.[censored] Jestem aktualnie na wyjeździe i tak się złożyło,[censored]… >>

82 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Witam.[censored] Przyjmuje [censored] tabletki [censored] antykoncepcyjne [censored] w jednym [censored] dniu [censored]… >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to rak?

Witam,[censored] jestem [censored]20[censored] letnią kobietą.[censored] Od kilku lat męczą mnie bóle stawów.[censored]… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Dzień dobry,[censored] [censored] Mam pewien problem.[censored] Od jakiegoś czasu przyjmuje antykoncepcję hormonalna,[censored]… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki tsh i krzywej cukrowej

Witam.[censored] Proszę o interpretacje wyników [censored] >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powiększony żołądek

Witam,[censored] mam pytanie.[censored] Dwa tygodnie temu zauważono u dziecka powiększony żołądek oraz wody plodowe na granicy… >>

365 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Opóźniona miesiączka

Witam,[censored] Zmieniłam tabletki antykoncepcyjne.[censored] Jednocześnie mam problem z nadżerką [censored]- jestem w… >>

403 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czerniak

Witam.[censored] Mam dużo pieprzykow.[censored] Na udzie na jednym pieprzyku pojawiła się czarna narośl i zaczyna trochę… >>

438 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wątroba

Witamr[censored]nCzy zażywając hepatil można pić alkohol?[censored] >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jad pszczeli na powiększenie

Mam uczulenie na jad pszczół i stad pytanie czy gdyby mnie ukasila [censored] w czlonka czy nie powiekszylo by to chociaz… >>

448 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...