Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Bóle nogi, a tabletki antykoncepcyjne

Biorę tabletki antykoncepcyjne niecały rok i zaczeły się u mnie bóle i rwanie w łydce i w ręce.[censored] USG doppler nic… >>

381 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Konizacja

Witam miałam konizacje [censored] chirurgiczna podczas kontrolnej wizyty okazało się że jestem w ciąży w [censored]8 tyg… >>

414 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

rana pooperacyjna

Jestem [censored]2.[censored]5 miesiąca po operacji jajników.[censored] Podczas operacji doszło do komplikacji i lekarz… >>

417 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Dzień dobry zażywam tabletek vibi mini.[censored] Przyjmuje je od [censored]2 lat.[censored] W pierwszy tygodniu przyjmowania… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Stłuszczenie wątroby - ramy ALT

Chciałem zapytać,[censored] w jakiej wysokości jest przeważnie ALT przy niealkoholowym stłuszczeniu wątroby?[censored] Mam… >>

446 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Stłuszczenie wątroby - ramy ALT

Chciałem zapytać,[censored] w jakiej wysokości jest przeważnie ALT przy niealkoholowym stłuszczeniu wątroby?[censored] Mam… >>

438 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki

Witam robiłam badania krwi i chciałabym by mi ktoś opisał wynik czy to coś poważnego czy tylko osłabienie [censored] Jest… >>

19 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból stopy

Rok temu złamałam nogę w stopie nad palcami.[censored] Po kilku tygodniach od zdjęcia gipsu stopa zaczęła mnie strasznie… >>

443 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

"rozszyfrowanie diagnozy"

Witam.[censored] [censored] Moja matka choruje na jaskrę,[censored] lecz w ostatnim czasie uskarżała się na dodatkowe dolegliwości… >>

468 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki a okres

Dzień dobry [censored] Chciałbym dowiedzieć się odnośnie jednej rzeczy a mianowicie,[censored] moja dziewczyna od [censored]2… >>

438 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...